Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Відео-мандрівка «Успенська Києво-Печерська лавра»

11 січня бібліотекар бібліотеки-філії м/р «Бориспільський» Ніна Бахмат підготувала відео-мандрівку «Успенська Києво-Печерська лавра» з нагоди відзначення 1000-ліття духовно-культурних зв’язків Київської Русі та Святої Гори Афон(проект Постанови ВР №1397 від 11.12.2014), 965 років з року заснування Лаври та до Дня заповідників(11.01) для сприяння відродженню вітчизняної духовно-культурної спадщини.

Успенська Києво-Печерська лавра - одна з найбільших православних святинь України, визначна пам'ятка історії та архітектури, а також діючий монастир Української православної церкви зі статусом лаври. Від часу свого заснування як печерного монастиря у 1051 р.Києво-Печерська обитель була центром православ'я у Київській Русі.

11 Січня 2016
Філія
Яка радість, який рай – іде Святий Миколай

Ось і надійшли Новорічні свята! Бібліотека-філія в переддень Дня Святого Миколая, який пов’язаний з подарунками та гарним настроєм, не залишилася осторонь і зустріла це свято разом із дітьми-читачами.

Читачі бібліотеки відгукнулись на пропозицію волонтера Оксани Красненко. Вона допомагає учням гімназії міста Сватово Луганської області та бійцям, які служать в цьому районі. Неодноразово Оксана пересилала книги, зібрані читачами бібліотеки. Наразі вона звернулась з проханням зібрати подарунки дітям – учням до Дня Святого Миколая. Дуже приємно, що книжечки з подарунками, зібрані відвідувачами бібліотеки, відправились до дітей з побажаннями миру й добра. А бориспільські дітки виявили такі важливі якості, як добро, милосердя, бажання допомогти.

19 Грудня 2015
Філія
Мій рідний дім – Україна

9 грудня 2015 року в бібліотеці-філії м/р «Бориспільський» відкрилась персональна виставка дитячого малюнку «Мій рідний дім – Україна». На ній представлені роботи Пісної Софії, читачки бібліотеки-філії, учениці 2-го класу гімназії «Перспектива».

В малюнках Софійки відобразився весь світ її дитячої фантазії, від них віє теплом, ніжністю . Ці роботи пройняті любов'ю до Батьківщини, бо майже в кожній роботі майорить прапор України. Також присутня природа рідного краю, хатки, дівчинка у вишиванці, вимальований на тлі неба гордий вислів «Слава Україні!». І навіть на малюнку за мотивами казки «Чародій із смарагдового містечка» башні увінчалися жовто-блакитними стягами.

9 Грудня 2015
Філія
Доля, виспівана в квітах

8 грудня .2015 року у бібліотеці-філії м/р «Бориспільський» оформлено книжково – ілюстративну виставку «Доля, виспівана в квітах», присвячена 115-й річниці з дня народження відомої української художниці Катерини Білокур. На ній представлено цікаві публікації з часописів, книги та образотворчі матеріали різних років видання з фондів бібліотеки.

8 Грудня 2015
Філія
Бібліотека-філія м/р «Бориспільський» долучилася до всеукраїнської акції зі збору кришечок

Бібліотека-філія м/р «Бориспільський» долучилася до всеукраїнської акції зі збору кришечок-закруток для протезування воїнів АТО, запровадженої Благодійним фондом «Овес». Користувачі бібліотеки долучилися до акції дуже активно. Ідеєю загорілося неочікувано багато людей, особливо - дітей. Хочеться відмітити Гаврильченка Дениса, який приніс найбільше кришок - 150. Але він не зупиняється на цьому – щотижня, йдучи до бібліотеки, він приносить нову порцію кришок. Хочеться виразити слова вдячності всім, хто долучився до цієї акції.

За словами організаторів, акція розв’язує одразу дві проблеми – екологічну і соціальну, адже кришки, вироблені з різних видів пластику, дроблять на гранули і використовують як сировину або продають, а кошти спрямовують на протез для конкретного бійця.

28 Жовтня 2015
Філія