Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Нові надходження до фонду Бориспільської центральної бібліотеки

8 Травня 2014
Центральна бібліотека
Перемога, свята Перемога! Свято миру, свободи, весни!

Стоїть обеліск, в нім скорбота німа.
Лиш сльози вмивають синів імена,
Що їх за собою забрала війна,
Що їхні серця уже довгі літа
Земля українська в собі пригорта.

7 травня 2014 року, напередодні святкування дня Перемоги в Великій Вітчизняній війні в центральній міській бібліотеці проведено урок – реквієм «Перемога, свята Перемога! Свято миру, свободи, весни!». На захід були запрошені учні 8-х класів ЗОШ №1 (вчит. Величко Світлана Володимирівна). Пам'ять… вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії Перемоги над фашизмом.

7 Травня 2014
Центральна бібліотека
Сучасний погляд на права людини

Правова освіта та правове виховання молоді в дусі поваги до закону завжди були пріоритетними державними завданнями. Такими вони залишаються в даний час і будуть такими в майбутньому. Цей підхід диктує сьогодення. Ми не можемо не помічати того, що серед значної частини молоді відбувається перерозподіл моральних, правових, культурних цінностей. З метою правового виховання центральна бібліотека проводить зустрічі з представниками правових професій.

18 Квітня 2014
Центральна бібліотека
Картини для Вашого інтер’єру

8 квітня в центральній міській бібліотеці відбулась перша персональна виставка робіт Бориспільської майстрині Тетяни Шуневич «Картини для Вашого інтер’єру». Майстриня працює в різних техніках використовуючи гілки, суху траву, тирсу, солому, папір, мішковину, стрічки, бісер та багато іншого. Тетяну прийшли привітати друзі, сусіди та не менш талановиті люди Борисполя. Присутні спілкуючись обмінювались досвідом, слухали поезії та насолоджувались музикою. Деякі охочі виявили бажання взяти майстер-клас у Тетяни, на що гостя з радістю згодилась навчити.

8 Квітня 2014
Центральна бібліотека
Зустріч з місцевою письменницею Світланою Дідух-Романенко

На початку квітня діти і дорослі всього світу святкують день народження дитячої книги. В цей час в усіх бібліотеках країни проходять заходи, присвячені книзі. 3 квітня у дитячій міській бібліотеці відбулася зустріч з місцевою письменницею, лауреатом конкурсу "Коронація слова", Світланою Дідух-Романенко. Під час зустрічі провідний бібліотекар Т.Руденко сказала багато хороших слів про книгу, про те, що нам дуже приємно, що серед величезної кількості учасників саме Світлана стала одним із лауреатів конкурсу.

4 Квітня 2014
Дитяча бібліотека