Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Казкарки у бібліотеці.

В переддень Новорічних свят в міській бібліотеці відбулась зустріч вихованців ДНЗ «Сонечко» з тими, хто створює книгу.

З Києва на зустріч до малят завітали казкарки Олена Осмоловська та Мирослава Макаревич, художниця Олена Ликова. Під час спілкування вони читали вірші, розповідали про творчість, виявляли інтереси маленьких читачів. Олена Осмоловська привезла свої книжечки : «Сказка о золотой капельке», «Здрасть, это я», «Стихотушки» та відкрила правило справжніх чарівників:

1. Посміхатись.

2. Робити добро.

3. Вірити в диво.

І вперше була представлена читачам «Казка про каштан і Горобину» Мирослави Макаревич українською, російською та англійською мовами. На завершення зустрічі дітлахи прослухали віршик та отримали домашнє завдання: намалювати те, що запам’яталось.

Такі зустрічі відкривають дітям світ літератури. А книги вчать дитину сприймати себе як частинку світу природи і людей, вчать любити, товаришувати, берегти те, що маємо.

Книги будуть представлені 20 грудня на Книжковому арсеналі.

17 Грудня 2014
Центральна бібліотека
Я віршем душу заспокою

Напередодні дня святого Миколая у центральній міській бібліотеці відбувся Творчий вечір Володимира Литвина «Я віршем душу заспокою».

Володимир Миколайович – пише вірші, прозу. Займається науковою роботою. Друкується в журналах, наукових збірниках та газетах.

На гостину з привітаннями та букетами квітів до Володимира Миколайовича завітали друзі, колеги, знайомі. Теплі слова вітань дарували заступник міського голови Людмила Пасенко, завідуюча методичного відділу управління освіти Людмила Мозгова, місцевий поет, Член спілки письменників України Микола Боровко, місцеві поети та пошановувачі мистецтва слова.

17 Грудня 2014
Центральна бібліотека
Я маю право на життя , я гідно маю жити

11 грудня 2014 року для учнів 9-Б класу ЗОШ№1 в міській бібліотеці проведено годину правознавства : “Я маю право на життя , я гідно маю жити”.

Для розбудови правової держави важливим є формування нового , вищого рівня правосвідомості та правової культури населення. Великого значення у світлі цього набувають правове виховання і правова освіта. Без глибоких знань прав , свобод , чинного законодавства розвиток жодного суспільства не відбувається.

Підвищення рівня правових знань у населення України , можливі лише за умови повсякденного, професійно організованого правового виховання З цією метою діалог з учнями вела доцент кафедри загальноосвітніх дисциплін МАУП, кандидат юридичних наук Олена Володимирівна Ковальова.

В рамках заходу відбувся перегляд відео-фільму “Історія права людини '' та відео-презентація “Права дитини". За активну участь у вікторині “Юридичний аукціон” учні отримали призи.

11 Грудня 2014
Центральна бібліотека
Андріївські вечорниці в дитячій бібліотеці

Нам у спадок дісталися безцінні духовні скарби. І наш обов’зок виховувати у дітей пошану до традицій, до предків, які зберегли духовну спадщину українського народу.

10 грудня дитяча міська бібліотека перетворилася на справжню українську світлицю. Працівники бібліотеки постаралися на славу! Ніби розсунулись рамки часу і присутні поринули у старе добре минуле, коли молодь, збиралася напередодні святого Андрія на вечорниці. Цього дня тут розгорнулося справжнє українське дійство.

На свято були запрошені читачі-учні 6-А класу ЗОШ №6(класний керівник Голубнича В.В.). Господиня світлиці , бібліотекар Данчук Людмила Іванівна, радо зустріла своїх гостей і познайомила їх з традиціями та обрядами Андріївських вечорниць. Свято розпочалося з музичного вітання працівників бібліотеки, які цього дня виступили в незвичній для читачів ролі.

10 Грудня 2014
Дитяча бібліотека
«Безпека для дітей»

9 грудня у бібліотеці-філії м/р «Бориспільський» відбулась відео-презентація «Безпека для дітей», підготовлена бібліотекарем Бахмат Н.М. Як бути, коли малюк опиняється сам без дорослих вдома або на вулиці? Необхідно заздалегідь підготувати дитину до цього, навчити правильно поводитись в такій ситуації. Ось для цього бібліотекар і створила невелике відео-попередження для дітей. Маленькі читачі з задоволенням переглянули слайди та прокоментували порушення.

Дорослі читачі теж зацікавились відео-презентацією та виявили бажання отримати її на свою електронну пошту, щоб переглянути вдома вже всією родиною.

Бібліотекар Бахмат Н.М. також підготувала відео-підбірку повчальних мультиків, які теж можна передивитись в колі сім'ї.

9 Грудня 2014
Філія