Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Година спілкування «Конституція України – джерело прав, свобод та обов’язків людини»

Конституція України як Основний Закон держави займає центральне місце у системі законодавства. Вона є основним джерелом права України.

За Конституцією Україна визначається суверенною і незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою.

Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека за Конституцією є найвищою соціальною цінністю. На конституційному рівні закріплено найважливіший принцип державного буття: підпорядкування діяльності держави утвердженню і забезпеченню прав і свобод людини. Держава зобов’язується визнавати, дотримувати і захищати основні права і свободи людини.

За Круглим столом в інформаційно-довідковому центрі Бориспільської міської центральної бібліотеки пройшла Година спілкування «Конституція України – джерело прав, свобод та обов’язків людини» з умовно засудженими, які перебувають на обліку у Бориспільському міжрайонному відділі кримінально-виконавчої інспекції.

Зустріч відбулася за ініціативи Бориспільського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції в місті Києві та Київської області та в співпраці з Громадським об’єднанням «Самопоміч» (Бориспіль).

25 Червня 2015
Центральна бібліотека
«Реалізація міської програми енергозбереження та енергоефективності в житлових будинках»

«Як зекономити сімейний бюджет шляхом реалізації програми енергозбереження, енергоефекивності та термомодернізації в житлових будинках міста Борисполя», - саме таке питання, що хвилює кожного жителя міста, стало центральним в обговоренні за Круглим столом «Реалізація міської програми енергозбереження та енергоефективності в житлових будинках». Засідання відбулося 25 червня в інформаційно-довідковому центрі міської центральної бібліотеки.

За одним столом зібрались представники влади на чолі з заступником міського голови Миколою Корнійчуком, Уповноваженою з питань системи управління Людмилою Передерей, заступником міського голови Людмилою Ковальовою, представниками ОСББ, головами будинкових комітетів та приватними особами. М.Корнійчук поінформував про стан впровадження енергозберігаючих технологій у Борисполі.

Начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Тамара Петруша провела презентацію механізму створення будинкових і вуличних комітетів і всі присутні отримали «Пам’ятку». На зустріч завітали гості з Польщі та представник Інституту демократії імені Пилипа Орлика. Вони поділились досвідом створення громадських організацій самоврядування у Польщі.

25 Червня 2015
Центральна бібліотека
Круглий стіл «Україна в живописі»

23 червня на офіційне закриття виставки «Сontr-Amnesia» Володимира Кальненка - митця-патріота, людини незвичайної долі, майстра з академічною образотворчою освітою за Круглим столом зібрались учасники Мистецького клубу «Спілка художників Борисполя» та пошановувачі живопису. Присутні переглянули фільм Галини Лавринець «Сповідь», присвячений художнику. Спілкування пройшло активно і цікаво, адже Володимир Кальненко - надзвичайний оповідач, який цитує Тараса Шевченка й Олександра Пушкіна, співає українських народних пісень, говорить французькою. Багато цікавого дізнались учасники Круглого столу про картини митця і творчий процес.

Гості були в захваті від спілкування з митцем, ставили багато запитань, подякували художнику за цікаву виставку. На знак поваги і на згадку Володимиру Кальненку подарували двотомник-альманах «Бориспільський край» і запросили його до Борисполя з новими виставками. У свою чергу мистець (як художник сам себе називає) залишив у подарунок відвідувачам бібліотеки власну роботу.

23 Червня 2015
Центральна бібліотека
«Бібліоглобус»: подорож з бібліотекою

Шановні відвідувачі! В міській центральній бібліотеці цього літа розпочав роботу бібліотечний клуб «Бібліоглобус» - для тих, хто полюбляє подорожувати нашою прекрасною і дуже привабливою туристичною Україною.

А ще існує безліч цікавих куточків на планеті Земля, які можна відвідати… У вас є можливість визначитись, куди б ви хотіли відправитись разом з нами наступного разу!

Надійними помічниками в подорожах нам будуть книги та ілюстровані журнали, які будуть доповнюватись інформацією з Інтернету. Подорожуючи ми будемо знайомитися з історією країни, її культурою і, головне, з її літературним надбанням – письменниками та їхніми творами.

Протягом бібліоподорожі на вас чекають нові враження, відкриття та незабутні хвилини спілкування і радості! Символом нашого читацького клубу - глобус, подарований бібліотеці Міжнародним центром досліджень та інформації (IREX).

Якщо ви готові змінювати себе і світ в бік добра, тоді – вирушаймо в подорож з бібліотекою!

16 Червня 2015
Європейський вибір
Про альтернативну енергетику в бібліотеці

12 червня в інформаційно-довідковому, культурно-мистецькому центрі Бориспільської міської центральної бібліотеки за ініціативи товариства «Фамекс» (Бориспіль) відбувся Круглий стіл на тему: «Альтернативна енергетика» з презентацією пелетних котлів, пелетних пальників та блочних модульних твердопаливних котелень та сонячного колектора для нагрівання води. Свою продукцію представили Харківські та Львівські виробники, які готові співпрацювати з жителями Борисполя та району.

12 Червня 2015
Центральна бібліотека