Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
День книги в дитячій бібліотеці

Кожного року, навесні, коли прокидається природа, коли все живе тягнеться до сонечка, в Україні проходить всеукраїнський тиждень дитячого читання. Таке свято книги відбулося і цього року в дитячій міській бібліотеці.

Весело і гамірно в цей день було в залах бібліотеки. І не випадково це свято відбулося 2-го квітня, бо саме цього дня вся книжкова країна святкує міжнародний день дитячої книги. В святкуванні взяли участь учні 3-а та 3-д класів ЗОШ №6. Ведуча заходу провідний бібліотекар Руденко Т.Г. розповіла дітям про історію виникнення свята та познайомила з незвичайним гостем, що оселився в бібліотеці – Косею Довговушком. Діти з захопленням зустріли нового мешканця бібліотеки і дружно давали відповіді на загадані ним загадки.

2 Квітня 2015
Дитяча бібліотека
Тренінг – навчання «Електронна система моніторингу базової мережі публічних бібліотек України ЕСМаР"

25 березня в Національній академії керівних кадрів культури та мистецтв (м.Київ, вул. Лаврська, 9 корп. 38), яка розташована на території Києво-Печерської Свято-Успенської Лаври, для директорів та методистів ЦМБ та ЦРБ Київської області пройшов тренінг – навчання «Електронна система моніторингу базової мережі публічних бібліотек України ЕСМаР". Тренінг провела головний спеціаліст Управління культури, національностей та релігій КОДА Гонтарук Валентина Михайлівна.

ЕСМаР створено для збору, зберігання та обробки даних, які надаються публічними бібліотеками України за визначеним переліком показників. Інформація від бібліотек здається у режимі онлайн, зберігається на окремому сервері, і доступна для користувачів системи з будь-якого комп’ютера, підключеного до інтернету.

25 Березня 2015
Центральна бібліотека
Музика весни

У гостинній залі центральної міської бібліотеки 19 березня зібрались пошановувачі поезії та музики на літературно-музичну акварель «Музика весни».

До 80-річчя від дня народження згадали Ларису Іванівну Остапенко — нашу землячку, українську співачку, Народну артистку України, дружину знаменитого композитора Олександра Білаша, лауреата конкурсу вокалістів ім.М.Мусоргського), яка народилась 1 січня 1935 року в Борисполі. Запропонували, використовуючи мультимедіа, спів Лариси Іванівни.

Теплі слова побажань довголіття прозвучали на адресу сучасного класика української літератури, поетеси зі світовим ім’ям, улюблениці сучасного покоління – Ліни Костенко, яка саме 19 березня святкує свій 85-річний ювілей.

19 Березня 2015
Центральна бібліотека
Хай книги читає завжди дітвора

В рамках Тижня дитячого читання 13 березня до дитячої міської бібліотеки разом зі своїм вихователем Малинкою О.М. та методистом Манюк А.П. завітали вихованці старшої групи "Малинка" дошкільного дитячого закладу "Росинка" на літературну подорож "Хай книги читає завжди дітвора".

Бібліотекар Данчук Л.І. розповіла дітям, що в березні відбувається щорічне свято книги, адже сила книги безмежна. Без неї людина сліпа. Протягом усього життя ми звертаємося до книги. Книга - мудрий друг, який не вміючи говорити, розказує про незвичайні пригоди і подорожі, про навколишній світ. А от для найменших діток саме казковий світ допомагає пізнавати добро, вчить мріяти і бачити світ по-особливому.

Під час заходу маленькі читайлики познайомилися із світом казок та прийняли участь у літературній вікторині "Хай в кожний дім приходить казка, а в ній пригоди, мудрість, ласка".

Крім того, діткам було запропоноване голосне читання казки "Теремок".

13 Березня 2015
Дитяча бібліотека
Калейдоскоп узорів

Бориспільська міська центральна бібліотека реалізує проект «Творча майстерня», який передбачає проведення виставок художніх робіт, майстер-класів, зустрічей з творчими особистостями. Це робить життя громади більш цікавим, різноманітним, та врешті-решт, успішним. Мета проекту – розвиток творчих здібностей різних груп користувачів, допомога в соціальній адаптації молоді, залучення до бібліотеки нових користувачів.

Протягом останніх років відвідувачі бібліотеки мали змогу побачити кращі художні твори світової майстрині Анжеліки Рудницької та лауреата премії ім. Т.Г.Шевченка Валерія Франчука, народної майстрині Валентини Марченко та Лізи Миронової, Антоніни Гармаш-Литвин та Леоніда Шефера, Наталії Кот та Ірини Ніжинської, Володимира Корчмарюка та Станіслава Мостового, Марини Зінченко та Майї Удоденко, Надії Патрікац та Тетяни Шуневич, Людмили Рогач та Людмили Науменко, Аліни Глінської та Лідії Семененко, Олени та Сергія Кравчунів, Катерини Поляруш та Миколи Чубатюка, Андрія Списовського та Сергія Пильнєва.

13 Березня 2015
Центральна бібліотека