Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
«Веселімося, читаємо, літечко вітаємо»

Цієї спекотної серпневої пори у дитячій міській бібліотеці по справжньому затишно і тепло. 4 серпня в рамках літнього читання тут відбулися бібліотечні посиденьки «Веселімося, читаємо, літечко вітаємо». На захід завітали вихованці старшої групи «Барвінок» дитячого дошкільного закладу «Росинка». Цього дня для малечі розв’язалася торбинка цікавинок. Провідний бібліотекар Руденко Т.Г. розповіла дітям про бібліотеку, познайомила їх із казковим героєм котиком Мурчиком, який допоміг малятам вивчити пори року. А ще під час заходу розважав гостей постійний житель бібліотеки Кося Довговушко. Кося загадував дітям загадки про літо та цікавився , як діти проводять літній відпочинок.

4 Серпня 2015
Дитяча бібліотека
Третій випуск Бюлетеню Національної юридичною бібліотеки (НЮБ)

Вийшов третій випуск Бюлетеню Національної юридичною бібліотеки (НЮБ) Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського: Конституційний процес №7

4 Серпня 2015
ПДГ
Дивосвіт Сергія Кудька

Гарного літнього вечора 21 липня в Бориспільській міській центральній бібліотеці відбулась зустріч з Сергієм Олексійовичем Кудько, художником-аматором із села Гнідин. Поспілкуватись з Сергієм Олексійовичем прийшли художники, земляки, люди, які цінують творчість і красу. Сергій Кудько малює лише 2 роки, але картин назбиралось на повноцінну персональну виставку, яка з успіхом експонується в бібліотеці протягом липня. На картинах майстра оживають краєвиди рідних, дорогих серцю місць, пейзажі, графічні малюнки.

Під час спілкування розкрилась творча душа автора, сповнена любов’ю до людей і природи, добротою і щирістю. Він розповів про свої захоплення, про початок малювання, про своїх земляків. Серед яких, до речі, користується повагою. Привітати Сергія Олексійовича приїхали учасниці клубу «Берегиня» села Гнідин Любов Ярошенко і Оксана Веклич. З теплим словом подяки до митця звернувся його колишній шкільний вчитель Анатолій Федосійович Дячук.

21 Липня 2015
Центральна бібліотека
Година спілкування «Конституція України – джерело прав, свобод та обов’язків людини»

Конституція України як Основний Закон держави займає центральне місце у системі законодавства. Вона є основним джерелом права України.

За Конституцією Україна визначається суверенною і незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою.

Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека за Конституцією є найвищою соціальною цінністю. На конституційному рівні закріплено найважливіший принцип державного буття: підпорядкування діяльності держави утвердженню і забезпеченню прав і свобод людини. Держава зобов’язується визнавати, дотримувати і захищати основні права і свободи людини.

За Круглим столом в інформаційно-довідковому центрі Бориспільської міської центральної бібліотеки пройшла Година спілкування «Конституція України – джерело прав, свобод та обов’язків людини» з умовно засудженими, які перебувають на обліку у Бориспільському міжрайонному відділі кримінально-виконавчої інспекції.

Зустріч відбулася за ініціативи Бориспільського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції в місті Києві та Київської області та в співпраці з Громадським об’єднанням «Самопоміч» (Бориспіль).

25 Червня 2015
Центральна бібліотека
«Реалізація міської програми енергозбереження та енергоефективності в житлових будинках»

«Як зекономити сімейний бюджет шляхом реалізації програми енергозбереження, енергоефекивності та термомодернізації в житлових будинках міста Борисполя», - саме таке питання, що хвилює кожного жителя міста, стало центральним в обговоренні за Круглим столом «Реалізація міської програми енергозбереження та енергоефективності в житлових будинках». Засідання відбулося 25 червня в інформаційно-довідковому центрі міської центральної бібліотеки.

За одним столом зібрались представники влади на чолі з заступником міського голови Миколою Корнійчуком, Уповноваженою з питань системи управління Людмилою Передерей, заступником міського голови Людмилою Ковальовою, представниками ОСББ, головами будинкових комітетів та приватними особами. М.Корнійчук поінформував про стан впровадження енергозберігаючих технологій у Борисполі.

Начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Тамара Петруша провела презентацію механізму створення будинкових і вуличних комітетів і всі присутні отримали «Пам’ятку». На зустріч завітали гості з Польщі та представник Інституту демократії імені Пилипа Орлика. Вони поділились досвідом створення громадських організацій самоврядування у Польщі.

25 Червня 2015
Центральна бібліотека