Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Хай книги читає завжди дітвора

В рамках Тижня дитячого читання 13 березня до дитячої міської бібліотеки разом зі своїм вихователем Малинкою О.М. та методистом Манюк А.П. завітали вихованці старшої групи "Малинка" дошкільного дитячого закладу "Росинка" на літературну подорож "Хай книги читає завжди дітвора".

Бібліотекар Данчук Л.І. розповіла дітям, що в березні відбувається щорічне свято книги, адже сила книги безмежна. Без неї людина сліпа. Протягом усього життя ми звертаємося до книги. Книга - мудрий друг, який не вміючи говорити, розказує про незвичайні пригоди і подорожі, про навколишній світ. А от для найменших діток саме казковий світ допомагає пізнавати добро, вчить мріяти і бачити світ по-особливому.

Під час заходу маленькі читайлики познайомилися із світом казок та прийняли участь у літературній вікторині "Хай в кожний дім приходить казка, а в ній пригоди, мудрість, ласка".

Крім того, діткам було запропоноване голосне читання казки "Теремок".

13 Березня 2015
Дитяча бібліотека
Калейдоскоп узорів

Бориспільська міська центральна бібліотека реалізує проект «Творча майстерня», який передбачає проведення виставок художніх робіт, майстер-класів, зустрічей з творчими особистостями. Це робить життя громади більш цікавим, різноманітним, та врешті-решт, успішним. Мета проекту – розвиток творчих здібностей різних груп користувачів, допомога в соціальній адаптації молоді, залучення до бібліотеки нових користувачів.

Протягом останніх років відвідувачі бібліотеки мали змогу побачити кращі художні твори світової майстрині Анжеліки Рудницької та лауреата премії ім. Т.Г.Шевченка Валерія Франчука, народної майстрині Валентини Марченко та Лізи Миронової, Антоніни Гармаш-Литвин та Леоніда Шефера, Наталії Кот та Ірини Ніжинської, Володимира Корчмарюка та Станіслава Мостового, Марини Зінченко та Майї Удоденко, Надії Патрікац та Тетяни Шуневич, Людмили Рогач та Людмили Науменко, Аліни Глінської та Лідії Семененко, Олени та Сергія Кравчунів, Катерини Поляруш та Миколи Чубатюка, Андрія Списовського та Сергія Пильнєва.

13 Березня 2015
Центральна бібліотека
Країна книжкова - країна казкова

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне й довгоочікуване свято - Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Це тиждень зустрічей з книгою, свято тих, хто творить книгу і любить читати. дні веселих пригод і літературних відкриттів. Гамірно і весело було 11 березня в дитячій міській бібліотеці. Цього дня тут відбулася літературно-пізнавальна мандрівка "Країна книжкова - країна казкова". На захід завітали читачі-учні 2-Б класу ліцею "Дизайн-Освіта" (кл.кер.Цвілюк Ю.О.) Завідуюча дитячої бібліотеки Кузьменко Г.С. розповіла присутнім про те, що майже двадцять років, починаючи з 1993 року, першого весняного місяця у дитячих бібліотеках нашої країни проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Читачі люблять це свято і чекають на нього з нетерпінням. Подорожуючи книжковим королівством, маленькі читайлики багато цікавого дізналися про його жителів та пригадали прислів'я та приказки про книгу, відгадували загадки.

11 Березня 2015
Дитяча бібліотека
Твоїх поезій спів високий, вінчає слава вікова

Щороку, в березні Україна відзначає дні, які в народі називають "Шевченківськими". Світ давно визнав неперевершеність творчого доробку великого українського Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка. Твори Шевченка вчать любити Батьківщину, берегти пам'ять про вітчизняну історію, плекати красу рідного краю.

Гамірно й цікаво 6 березня було у дитячій бібліотеці. Цього дня тут відбулася літературно-музична композиція "Твоїх поезій спів високий, вінчає слава вікова", присвячена 201-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

На захід були запрошені читачі-учні 6-В класу (кл. кер. Городько В.Ф.) разом зі шкільним бібліотекарем Дітковською В.І.

Ведуча заходу бібліотекар Данчук Л.І. розповіла присутнім про життєвий і творчий шлях Кобзаря. З вогником в очах читали діти вірші славного Кобзаря та відповідали на запитання вікторини по творчості Т.Г.Шевченка.

6 Березня 2015
Дитяча бібліотека
Голосні читання в бібліотеці

«Гарна книга, як добре товариство, просвітлює й облагороджує почуття і звички». Ці слова належать вченому-хірургу Миколі Івановичу Пирогову, який наголошував на важливість читання в житті людини.

З метою виховання культури читання, любові до художнього слова працівники міської центральної бібліотеки започаткували проведення голосних читань. Спочатку вони проходили щосереди, а згодом – майже щоденно.

Користувачі читального залу вже ознайомились із творчістю таких поетів та письменників: Микола Гоголь, Василь Симоненко, Ліна Костенко, Леонід Фастовець, Михайло Дацюк.

Голосні читання перевершили сподівання бібліотекарів. Юні користувачі, які приходили пограти в комп’ютерні ігри, із задоволенням читають вголос твори. Хочеться назвати їх: Генадій Гладкий (ЗОШ№8), Дмитро Василець та Дмитро Іванов (Професійно-технічний ліцей), Владислав Сіренко (ЗОШ№3), Андрій Великий.

6 Березня 2015
Центральна бібліотека