Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
“Вірні сини Батьківщини”

Пам’ятає прадавній Дніпро,
Честь і славу козацького роду.
Заблукало степами добро,
Проливається кров за свободу.
Знов прийшла на Вкраїну біда,
Виряджає в АТО мати сина,
Я нікому тебе не віддам, Моя Україно, -

Саме цією піснею на вірш депутата міської ради, бориспільського поета і виконавця Валерія Мартишка розпочався в міській бібліотеці захід, присвячений Дню захисника України. На годину мужності “ Вірні сини Батьківщини”, проведену 15 жовтня, завітали учні ЗОШ №1.

15 Жовтня 2015
Центральна бібліотека
«Подорож в країну Книг»

В дитячій бібліотеці знову гості. Сюди завітали на екскурсію «Подорож в країну Книг» читачі-учні 2-в класу ЗОШ №5. Під час заходу діти дізналися багато цікавого про бібліотеку та її відділи, про роботу , яку проводить бібліотека. Звучали вірші, прислів’я, загадки про книгу та бібліотеку. Присутні взяли участь в літературній вікторині «З якої ми казки?»

І цього ж дня в бібліотеці відбувся бібліотечний урок «Мандруємо бібліотечною країною», в якому взяли участь читачі-учні 2-а класу ЗОШ №5. Діти не тільки познайомилися з структурою бібліотеки, а також з періодичними виданнями, які пропонує дитяча бібліотека та етнографічним куточком «Шануємо традиції».

Приємною несподіванкою для дітей стали закладки для книг, презентовані батьками. Було цікаво, весело і гамірно.

8 Жовтня 2015
Дитяча бібліотека
Всеукраїнський день бібліотек 2015р.

Останнього вересневого дня у свято Віри, Надії, Любові та матері їх Софії наша країна святкує Всеукраїнський день бібліотек.

Цього дня в міській центральній бібліотеці зібралась дружна бібліотечна родина. Цей рік ювілейний для Бориспільської МЦБС, адже виповнюється 85 років з дня офіційного створення бібліотеки і 70р. (1945р.) відбудови бібліотеки після Великої вітчизняної війни.

Бібліотекарів прийшли пошанувати міський голова Анатолій Федорчук, заступник міського голови Людмила Пасенко, депутати міської ради Володимир Шалімов, Борис Шапіро, Валерій Мартишко та Начальник управління культури, молоді та спорту Наталія Погребна.

30 Вересня 2015
Центральна бібліотека
«Засміялись пальці, розридалась скрипка і розцвіли серця»

В цю погожу вересневу днину бібліотека просить на гостину!
Сьогодні в дитячій бібліотеці день відкритих дверей!

Працівники бібліотеки задумались над тим, чим же здивувати своїх читачів напередодні професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек. І вирішили, що цей день вони присвячують мистецтву. Бо саме тут, в бібліотеці, читачі мають змогу відкрити для себе світ прекрасного, здійснити мандрівку у будь-який куточок земної кулі, відвідати найкращі музеї світу.

І справжнім сюрпризом для наших читачів став мистецький релакс «Засміялись пальці, розридалась скрипка і розцвіли серця».

29 Вересня 2015
Дитяча бібліотека
Університет третього віку

Серед інноваційних форм роботи в Бориспільській МЦБС важливе місце займає навчання користувачів поважного віку комп’ютерної грамотності. Досі це було персональне навчання. Та все змінилось вересневого четверга.

З метою покращення якості життя людей старшого віку та збереження їх активної життєвої позиції в рамках проекту соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку» на базі міської центральної бібліотеки започатковано курс навчання «Комп’ютерна грамотність». Він проходитиме у співпраці з Бориспільським міським територіальним центром соціального обслуговування за підтримки ПП «МонолітНет», який надає бібліотеці безкоштовний Інтернет.

24 Вересня 2015
Центральна бібліотека