Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
«Серцем і душею»

До 1000 - ліття першої літописної згадки міста Бориспіль в міській центральній бібліотеці пройшла «Зустріч у мистецькому колі». Тетяна Кучмій презентувала першу персональну виставку «Серцем і душею».
Тетяна Кучмій народилась у Києві. З раннього дитинства любила малювати, майструвати з паперу, ліпити. Батьки за професією були далекі від мистецтва, але всіляко підтримували захоплення дівчинки творчістю.
Любов до подорожей збагачувала світ новими образами і фарбами. Зараз Тетяна віддає перевагу олійному живопису, постійно вдосконалює техніку і втілює свої авторські ідеї.
Саме 25 серпня в стінах бібліотеки зібрались члени «Спілки художників Борисполя», друзі та родичі Тетяни. Всі вітали талановиту майстриню та бажали подальшого процвітання.

25 Серпня 2015
Центральна бібліотека
Гості з американського міста Хопкінс штат Массачусетс

11 серпня Бориспіль приймав делегацію молоді з американського міста Хопкінс штат Массачусетс. Кординатор проекту – Наталія Тименко , директор БДЮТ. Серед програми заходів в приміщенні міської центральної бібліотеки відбувся тренінг, під час якого американські та українські школярі спілкувались, грались, навчались. Центральною ідеєю була підтримка миру, дружби між народами.

Діти виявили толерантність та довіру один до одного, що є прикладом для дорослих. Відкритість, щирість та прагнення взаєморозуміння долають мовні бар’єри. На зустрічі був присутній депутат Бориспільської міської ради Сергій Лінкевич (який пригощав дітей солодощами) та голова екуменічної комісії, доктор екуменічного богослов’я Ігор Шабан.

11 Серпня 2015
Центральна бібліотека
«Вільний мікрофон»

Сьогодні, як ніколи, Україні потрібна об’єднуюча ідея, а кожному громадянину почуття гідності і гордості за свій народ. Тільки об’єднуючи зусилля кожної людини, громадських організацій, політиків, представників влади можна досягнути позитивних результатів в процесі розбудови нашої держави. Напередодні святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України в Бориспільській міській центральній бібліотеці пройшов незвичайний захід - «Вільний мікрофон» в рамках акції «Я – громадянин Славетної України».

До мікрорайону були запрошені Катерина Поляруш, Ольга Кацан, Людмила Базікалова, Богдан Тисячний, бібліотечні працівники та відвідувачі.

Присутні почули цікаву розповідь Ольги Кацан про картину Артура Орльонова «Україна Славетна», яка експонується в інформаційно-довідковому центрі бібліотеки.

7 Серпня 2015
Центральна бібліотека
Вісник Проекту USAID АгроІнвест

Пропонуємо Вашій увазі Вісник Проекту USAID АгроІнвест за липень 2015 року.

6 Серпня 2015
ПДГ
Падарунок бібліотеці

Гарного липневого дня до Борисполя завітав Сергій Цушко – український поет, прозаїк, музикант, автор збірок «Внутрішні монологи» (1993), «Слово» (1995), «Хор» (2004), «Мій Майдан» , «Закоханий мандрівець», книжок для дітей «Данилкова абетка» (2000) і «Ганнусина книжка» (2000). Упорядник видання про долю і творчість Володимира Чубинського «Вічний бій» та збірки його пісень «Поет гитара». Багато віршів поклав на музику.

Гість подарував читачам міської центральної бібліотеки збірку власних віршів «Один із вас» та Альманах «На землі, на рідній…», де надруковано працю С.Цушка «Хранителька вогню». В ній йдеться про Катерину Павлівну Чубинську (1899-1986), внучку славного сина Бориспільської землі Павла Платоновича Чубинського, автора Державного гімну України. Письменник з великою любов’ю розповів про родину Чубинських, яка збагатила духовну історію України.

5 Серпня 2015
Центральна бібліотека