Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Крок у професійне майбутнє

Працевлаштування молоді, а тим більш випускників загальноосвітніх шкіл, завжди є актуальним. Як здійснити правильний вибір професії та обрати головну справу життя? Відповіді на ці запитання дає захід під назвою «Крок у професійне майбутнє», який пройшов у міській бібліотеці 8 квітня в рамках засідання профорієнтаційного клубу « Профбутік».

Старшокласники отримали корисні поради: як вибрати професію згідно особистих здібностей; розширили своє уявлення про зміст професій; дізналися про потреби місцевого ринку праці.
Працівник центру зайнятості Борисенко Юлія Павлівна провела профтестування учнів.

10 Квітня 2015
Центральна бібліотека
Творчий вечір Миколи Маркіяновича Боровка

7 квітня до центральної бібліотеки міста на Творчий вечір до Миколи Маркіяновича Боровка завітали друзі, колеги та пошановувачі художнього слова. Микола Боровко — наш сучасник, який зумів піднятися на вершину поетичної творчості. Нещодавно поет отримав Міжнародну літературно-мистецьку премію імені Григорія Сковороди.

Вручення відбулось 20 березня напередодні Дня поезії у Київському Будинку звукозапису. Престижну премію вручив Олександр Мороз, екс-спікер ВР, меценат, поет, громадський діяч. Вірші Миколи Боровка вже сьогодні сміливо можна назвати класикою української поезії. Він є майстром «пейзажів душі», що виражені витонченою формою ронделів. І це робить його поезію особливо гармонійною, зрозумілою, вишуканою. Жорсткі вимоги канонічного вірша поет використовує не просто майстерно, а з великим артистизмом, своєрідною насолодою.

7 Квітня 2015
Центральна бібліотека
День книги в дитячій бібліотеці

Кожного року, навесні, коли прокидається природа, коли все живе тягнеться до сонечка, в Україні проходить всеукраїнський тиждень дитячого читання. Таке свято книги відбулося і цього року в дитячій міській бібліотеці.

Весело і гамірно в цей день було в залах бібліотеки. І не випадково це свято відбулося 2-го квітня, бо саме цього дня вся книжкова країна святкує міжнародний день дитячої книги. В святкуванні взяли участь учні 3-а та 3-д класів ЗОШ №6. Ведуча заходу провідний бібліотекар Руденко Т.Г. розповіла дітям про історію виникнення свята та познайомила з незвичайним гостем, що оселився в бібліотеці – Косею Довговушком. Діти з захопленням зустріли нового мешканця бібліотеки і дружно давали відповіді на загадані ним загадки.

2 Квітня 2015
Дитяча бібліотека
Тренінг – навчання «Електронна система моніторингу базової мережі публічних бібліотек України ЕСМаР"

25 березня в Національній академії керівних кадрів культури та мистецтв (м.Київ, вул. Лаврська, 9 корп. 38), яка розташована на території Києво-Печерської Свято-Успенської Лаври, для директорів та методистів ЦМБ та ЦРБ Київської області пройшов тренінг – навчання «Електронна система моніторингу базової мережі публічних бібліотек України ЕСМаР". Тренінг провела головний спеціаліст Управління культури, національностей та релігій КОДА Гонтарук Валентина Михайлівна.

ЕСМаР створено для збору, зберігання та обробки даних, які надаються публічними бібліотеками України за визначеним переліком показників. Інформація від бібліотек здається у режимі онлайн, зберігається на окремому сервері, і доступна для користувачів системи з будь-якого комп’ютера, підключеного до інтернету.

25 Березня 2015
Центральна бібліотека
Музика весни

У гостинній залі центральної міської бібліотеки 19 березня зібрались пошановувачі поезії та музики на літературно-музичну акварель «Музика весни».

До 80-річчя від дня народження згадали Ларису Іванівну Остапенко — нашу землячку, українську співачку, Народну артистку України, дружину знаменитого композитора Олександра Білаша, лауреата конкурсу вокалістів ім.М.Мусоргського), яка народилась 1 січня 1935 року в Борисполі. Запропонували, використовуючи мультимедіа, спів Лариси Іванівни.

Теплі слова побажань довголіття прозвучали на адресу сучасного класика української літератури, поетеси зі світовим ім’ям, улюблениці сучасного покоління – Ліни Костенко, яка саме 19 березня святкує свій 85-річний ювілей.

19 Березня 2015
Центральна бібліотека