Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
«Эссе»

Тихого жовтневого вечора за круглим столом в міській бібліотеці зібрались шанувальники літературного слова. А об’єднала всіх гарна подія – народження книги! Власну збірку ліричних історій «Эссе», написаних російською мовою, презентував Анатолій Тіунов. Автор живе в Борисполі, є активним читачем нашої бібліотеки. Він вже давно мріяв розповісти про своїх батьків та дитинство, про незабутні зустрічі, щоб залишити внукам пам’ять про родину.

2 Листопада 2015
Центральна бібліотека
Бібліотека-філія м/р «Бориспільський» долучилася до всеукраїнської акції зі збору кришечок

Бібліотека-філія м/р «Бориспільський» долучилася до всеукраїнської акції зі збору кришечок-закруток для протезування воїнів АТО, запровадженої Благодійним фондом «Овес». Користувачі бібліотеки долучилися до акції дуже активно. Ідеєю загорілося неочікувано багато людей, особливо - дітей. Хочеться відмітити Гаврильченка Дениса, який приніс найбільше кришок - 150. Але він не зупиняється на цьому – щотижня, йдучи до бібліотеки, він приносить нову порцію кришок. Хочеться виразити слова вдячності всім, хто долучився до цієї акції.

За словами організаторів, акція розв’язує одразу дві проблеми – екологічну і соціальну, адже кришки, вироблені з різних видів пластику, дроблять на гранули і використовують як сировину або продають, а кошти спрямовують на протез для конкретного бійця.

28 Жовтня 2015
Філія
Україна: хронологія розвитку

Пропонуємо Вашій увазі книгу «Україна: хронологія розвитку. З давніх часів до пізньої античності» (серія «Україна: хронологія розвитку»). Книга створена фахівцями Інституту археології НАН України та під керівництвом академіка П.П.Толочка. Це науково-популярне видання буде сприяти зацікавленню учнівської молоді до вивчення історії України та зверне увагу на важливі етапи її розвитку.

Усі книги серії висвітлюють історичне багатство нашої держави та її історико-етнічних регіонів України і будуть передані до бібліотек країни. Адже для виховання патріотичних почуттів українців та шанобливого ставлення до пам’яток історії, архітектури, культури, необхідно вивчати і знати свою історію.

28 Жовтня 2015
Центральна бібліотека
Вихованці Реабілітаційного центру "Наш дім" у бібліотеці

До Царини королеви Книги золотавого жовтневого ранку завітали вихованці міської реабілітаційної установи змішаного типу дітей-інвалідів. Завідуюча відділом обслуговування центральної бібліотеки Ірина Опалій провела для гостей екскурсію залами бібліотеки. В інформаційно-довідковому центрі діти переглянули виставку картин бориспільського художника Леоніда Шефера та прослухали розповідь методиста Наталії Кирик про його творчість.

Діти були вражені картиною морської тематики. Вони поділились своїми відчуттями про власну поїздку до моря. Виявилось, що більшість з них полюбляють плавати і навіть пірнати. А комусь до душі збирати мушлі та красиві камінці, які вони привозять додому.

16 Жовтня 2015
Центральна бібліотека
Книга – компас у світі знань

На пізнавальну мандрівку «Книга – компас у світі знань» до бібліотеки завітали читачі-учні п’ятого класу ЗОШ № 6. Під час заходу діти дізналися багато цікавого про історію виникнення книги, про її структуру, про те, які книги бувають взагалі. Бібліотекар Людмила Данчук познайомила присутніх з прислів’ями, приказками, загадками про книгу та провела літературну вікторину «Чи уважний ти читач?».

Цього ж дня відвідали дитячу книгозбірню і маленькі читачі-учні третього класу школи лінгвістики на інформаційно-розважальні посиденьки «Книжкове царство – мудре господарство».

16 Жовтня 2015
Дитяча бібліотека