Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Толерантність врятує світ

"Любов виникає з любові, коли хочу, щоб мене любили, я сам першим люблю".

Такими словами Григорія Сковороди головний бібліотекар міської дитячої бібліотеки Смоліна Н.О. розпочала зустріч з учнями 8-Б класу школи №6, що завітали на годину роздумів "Толерантність врятує світ".

У наш час нам всім не вистачає поваги, терпіння, любові. Потрібно бути уважними один до одного, поважати один одного і вчитися спілкуванню.

Саме в обговоренні таких питань діти приймали активну участь, розглядали випадки зі шкільного життя та відповіли на питання тесту "Чи толерантна я людина?"

На закінчення зустрічі діти переглянули відеофільми на цю тему.

21 Листопада 2014
Дитяча бібліотека
Ще й досі блукають їх душі, мов тіні і хліба шукають по всій Україні

20 листопада в міській бібліотеці для старшокласників шкіл міста Борисполя проведено відео – урок “Ще й досі блукають їх душі, мов тіні і хліба шукають по всій Україні”(до Дня пам’яті жертв Голодоморів).

1932 – 1933 роки… Не було тоді ні війни, ні посухи, ні потопу. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав, скільки невинного люду зійшло в могилу.

Гостя заходу письменник , громадський діяч Світлана Олексіївна Тимченко під час спілкування з учнями розповіла свідчення про страшні роки Голодоморів і наголосила, що голод – не тільки смерть, а й духовна руїна, знищення нації, занепад культури, рідної мови, традицій та пов’язала ці події з сьогоденням.

20 Листопада 2014
Центральна бібліотека
Творчий вечір поетеси Світлани Дідух-Романенко

19 листопада у центральній міській бібліотеці відбувся творчий вечір поетеси Світлани Дідух-Романенко, на якому автор читала власні поезії, написані за останній, такий непростий рік. Трагічні події, які відбуваються в Україні пройшли крізь серце Світлани Анатоліївни. Тому перша частина вечора – вірші, присвячені героям Майдану та учасникам АТО.

19 Листопада 2014
Центральна бібліотека
Бібліотека – територія творчості

Однією з функцій Бориспільської дитячої бібліотеки є організація дозвілля дітей, залучення їх до активного життя, яке спонукає до спілкування й розвитку. Гарно зарекомендував себе Клуб комп’ютерної грамотності «Павутинка» одним із ведучих якого є волонтер-школяр Дмитро Кутало. Мета «Павутинки» - дати зрозуміти, що комп’ютер та Інтернет є додатковим засобом у навчанні, адже тут вони навчаються складати презентації, знайти необхідну інформацію. Клуб «Павутинка» - лоція у світі Інтернету.

Сьогодення вимагає нового. При бібліотеці почав діяти шаховий гурток, де читачі-учні, що захоплюються шахами, зможуть вдосконалювати свою майстерність.

18 Листопада 2014
Дитяча бібліотека
Сторінками мисливських усмішок

11 листопада в бібліотеці-філії м/р «Бориспільський» відбулось читацьке караоке «Сторінками мисливських усмішок», присвячене 125-ій річниці з дня народження Остапа Вишні - письменника-гумориста. Захід заздалегідь не анонсувався, - хотілось зробити для читачів сюрприз. І це вдалося. Діти зазвичай в бібліотеку йдуть не по одному, а по 2-4 чоловіки. Бібліотекар Бахмат Н.М. пропонувала групам школярів зачитувати мисливські усмішки «Дикий кабан, або вепр» , або «Як варити і їсти суп із дикої качки», або «Заєць». Хто смішніше прочитав, той отримав смаколик – фірмовий пиріг з яблуками «Від бібліотекаря». Не залишились поза увагою і ті, хто брав участь у караоке - пригощались тим же пирогом, але меншим за розміром. А переможцями стали: Вдовиченко Іван, Данкова Іра, Ільєнко Женя. Багато дітей захотіли взяти книгу О.Вишні «Мисливські усмішки» додому і прочитати батькам.

Виходили всі з бібліотеки з посмішкою та хорошим настроєм. Ще Остап Вишня зауважував «Хороший сміх – той сміх, що не ображає, а виліковує, виховує людину, підвищує. Господи, до чого ж просто все…»

11 Листопада 2014
Філія