Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Бібліотека – територія творчості

Однією з функцій Бориспільської дитячої бібліотеки є організація дозвілля дітей, залучення їх до активного життя, яке спонукає до спілкування й розвитку. Гарно зарекомендував себе Клуб комп’ютерної грамотності «Павутинка» одним із ведучих якого є волонтер-школяр Дмитро Кутало. Мета «Павутинки» - дати зрозуміти, що комп’ютер та Інтернет є додатковим засобом у навчанні, адже тут вони навчаються складати презентації, знайти необхідну інформацію. Клуб «Павутинка» - лоція у світі Інтернету.

Сьогодення вимагає нового. При бібліотеці почав діяти шаховий гурток, де читачі-учні, що захоплюються шахами, зможуть вдосконалювати свою майстерність.

18 Листопада 2014
Дитяча бібліотека
Сторінками мисливських усмішок

11 листопада в бібліотеці-філії м/р «Бориспільський» відбулось читацьке караоке «Сторінками мисливських усмішок», присвячене 125-ій річниці з дня народження Остапа Вишні - письменника-гумориста. Захід заздалегідь не анонсувався, - хотілось зробити для читачів сюрприз. І це вдалося. Діти зазвичай в бібліотеку йдуть не по одному, а по 2-4 чоловіки. Бібліотекар Бахмат Н.М. пропонувала групам школярів зачитувати мисливські усмішки «Дикий кабан, або вепр» , або «Як варити і їсти суп із дикої качки», або «Заєць». Хто смішніше прочитав, той отримав смаколик – фірмовий пиріг з яблуками «Від бібліотекаря». Не залишились поза увагою і ті, хто брав участь у караоке - пригощались тим же пирогом, але меншим за розміром. А переможцями стали: Вдовиченко Іван, Данкова Іра, Ільєнко Женя. Багато дітей захотіли взяти книгу О.Вишні «Мисливські усмішки» додому і прочитати батькам.

Виходили всі з бібліотеки з посмішкою та хорошим настроєм. Ще Остап Вишня зауважував «Хороший сміх – той сміх, що не ображає, а виліковує, виховує людину, підвищує. Господи, до чого ж просто все…»

11 Листопада 2014
Філія
Добро душі дарую людям!

Творчі особистості міста зібрались на зустріч в інформаційно-довідковому, культурно-мистецькому центрі міської бібліотеки. Відкрив захід натхненною поезією Микола Боровко і передав естафету місцевим поетам: Галині Писанці, Петру Дениску, Ользі Кацан.

На вечорі була презентована виставка вишитих картин Лідії Семененко та Надії Патрікац «Добро душі дарую людям!».

Осінь – пора підведення підсумків, збирання врожаю та пора весіль. Свою весільну ляльку, вбрану в Бориспільський стрій презентувала майстриня Олена Кравчун.

Ще довго гості заходу спілкувались між собою, переглядаючи виставку.

17 Жовтня 2014
Центральна бібліотека
Підліток і закон

З юних літ людина часто потрапляє у ситуації, коли необхідно знати свої права і обов'язки. Буває так, що ми не знаємо як себе захистити, що для цього треба зробити, до кого звернутися. Відповідь на багато з цих запитань могли почути читачі-учні 7-б класу БСШ №6, завітавши 16 жовтня до дитячої міської бібліотеки на Годину правознавства «Підліток і закон». Запрошена на захід інспектор служби у справах дітей Вигівська С.І. розповіла присутнім про зміни в законодавстві, про те, які правопорушення найчастіше трапляються серед дітей нашого міста, а також відповіла на численні запитання учасників заходу.

16 Жовтня 2014
Дитяча бібліотека
Запобігання злочинності

День інформації « Закони нашого життя» проведено 16 жовтня 2014р. в міській бібліотеці.

До уваги учнів 9-А класу ЗОШ №1 був запропонований Урок права «Запобігання злочинності».

Голова Бориспільського Об’єднання Всеукраїнського Товариства « Просвіта» ім.. Т. Шевченка Анатолій Ковальчук розповів про права і свободи людини в суспільстві, про згубність шкідливих звичок серед молоді та про різні ситуації підліткової злочинності в Україні.

В рамках заходу відбувся перегляд відео « Історія права людини», « Права дитини». Відкрито куточок правознавця, « Є право – є надія», де учні мали змогу познайомитись з правовою літературою.

Проведено бліц- вікторину « Чи знаєш ти свої права?».

16 Жовтня 2014
Центральна бібліотека