Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Літературно-художній вернісаж

Рідна земля – це казковий світ, дитинства й юності, це невичерпне джерело, що все життя живить душу людини добром і світлом, куди б не завели її життєві шляхи.

Традиційно кожного року щедрої осінньої пори наше рідне місто відзначає свій день народження. Разом з рідним містом святкує і дитяча міська бібліотека.

18 вересня працівники бібліотеки разом зі своїми читачами підготували літературно-художній вернісаж «Краю мій волошковий, краю мій незрівнянний, ми тебе збережемо для нащадків своїх». Цього дня відвідувачі бібліотеки, мали змогу більш детальніше познайомитися з історією рідного міста, з творами місцевих письменників та поетів, помилуватися пейзажами рідного міста, які майстерно відтворили вихованці Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка».

18 Вересня 2014
Дитяча бібліотека
Гордий тим, що ти є, місто моє - Бориспіль

До Дня міста 17 вересня в міській центральній бібліотеці в рамках клубу «Ніжність» пройшов літературно-музичний вечір «Гордий тим, що ти є, місто моє - Бориспіль».

Присутні з цікавістю переглянули відеофільм «Бориспіль – місто, в якому варто жити». Ведуча, непереверншена Світлана Дідух-Романенко, пригощала власними поезіями. Видатний поет, номінант на премію України імені Тараса Шевченка Микола Боровко читав свої вірші, присвячені Борисполю.

Зачарувала співом Дана Григор’єва, викладач дитячої музичної школи, учениця Євгенії Мірошніченко. В її виконанні прозвучали класичні твори та українські народні пісні.

Молодіжну пісню представила відома бориспільська теле-радіоведуча Тетяна Підгурська.

17 Вересня 2014
Центральна бібліотека
Безкоштовні перукарські послуги

13 вересня завітавши до центральної бібліотеки міста користувачі мали змогу не лише скористатись безкоштовним Інтернетом, переглянути свіжі новини з періодичних видань, за бажанням взяти книгу додому, насолодитись мистецькою виставкою Майї Удоденко «Фарби любові» а й отримати безкоштовні перукарські послуги (стрижка, плетіння волосся) в рамках святкування Дня міста за ініціативою Інституту підготовки кадрів промисловості та підтримки виконавчого комітету міської ради.

В бібліотеці повний аншлаг! Перукарські послуги почались майже з десятої замість 11.00. Ось декілька світлин з місця подій.

13 Вересня 2014
Центральна бібліотека
Шкільна бібліотека, як частина єдиного інформаційно-освітнього простору закладу освіти

Осінь розпустила свої ніжні барви кольорів і запросила ласкаво до школи всіх школярів. Розпочався новий навчальний рік і для працівників районних шкільних бібліотек. Традиційно вони зібралися на семінар «Шкільна бібліотека, як частина єдиного інформаційно-освітнього простору закладу освіти», що відбувся 4 вересня у дитячій міській бібліотеці.

Під час заходу методист районного відділу освіти Тетяна Агаркова привітала присутніх з новим навчальним роком та надала консультацію з питання розподілу нових шкільних підручників серед шкіл району.

Завідуюча дитячою міською бібліотекою Кузьменко Г.С. познайомила присутніх з календарем знаменних та пам’ятних дат на 2014-2015 навчальний рік і розповіла про нові форми бібліотечної роботи, які були використані під час планування.

9 Вересня 2014
Центральна бібліотека
Україна – єдина країна

Дзвоник закликав до центральної міської бібліотеки учнів 10 класу ЗОШ №1 на незвичайний урок. Тему уроку «Україна – єдина країна» розкрили учням воїни – інтернаціоналісти: Шараєвський Василь Степанович – підполковник запасу парашутно–десантних військ спецназу, командир роти, Голова Бориспільської районної організації ветеранів Афганістану воїнів – інтернаціоналістів, Лєхан Володимир Тимофійович - Голова Бориспільської районної організації Партії ветеранів Афганістану та Світлана Олексіївна Тимченко – громадський діяч, волонтер, письменниця.

2 Вересня 2014
Центральна бібліотека