Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Добро душі дарую людям!

Творчі особистості міста зібрались на зустріч в інформаційно-довідковому, культурно-мистецькому центрі міської бібліотеки. Відкрив захід натхненною поезією Микола Боровко і передав естафету місцевим поетам: Галині Писанці, Петру Дениску, Ользі Кацан.

На вечорі була презентована виставка вишитих картин Лідії Семененко та Надії Патрікац «Добро душі дарую людям!».

Осінь – пора підведення підсумків, збирання врожаю та пора весіль. Свою весільну ляльку, вбрану в Бориспільський стрій презентувала майстриня Олена Кравчун.

Ще довго гості заходу спілкувались між собою, переглядаючи виставку.

17 Жовтня 2014
Центральна бібліотека
Підліток і закон

З юних літ людина часто потрапляє у ситуації, коли необхідно знати свої права і обов'язки. Буває так, що ми не знаємо як себе захистити, що для цього треба зробити, до кого звернутися. Відповідь на багато з цих запитань могли почути читачі-учні 7-б класу БСШ №6, завітавши 16 жовтня до дитячої міської бібліотеки на Годину правознавства «Підліток і закон». Запрошена на захід інспектор служби у справах дітей Вигівська С.І. розповіла присутнім про зміни в законодавстві, про те, які правопорушення найчастіше трапляються серед дітей нашого міста, а також відповіла на численні запитання учасників заходу.

16 Жовтня 2014
Дитяча бібліотека
Запобігання злочинності

День інформації « Закони нашого життя» проведено 16 жовтня 2014р. в міській бібліотеці.

До уваги учнів 9-А класу ЗОШ №1 був запропонований Урок права «Запобігання злочинності».

Голова Бориспільського Об’єднання Всеукраїнського Товариства « Просвіта» ім.. Т. Шевченка Анатолій Ковальчук розповів про права і свободи людини в суспільстві, про згубність шкідливих звичок серед молоді та про різні ситуації підліткової злочинності в Україні.

В рамках заходу відбувся перегляд відео « Історія права людини», « Права дитини». Відкрито куточок правознавця, « Є право – є надія», де учні мали змогу познайомитись з правовою літературою.

Проведено бліц- вікторину « Чи знаєш ти свої права?».

16 Жовтня 2014
Центральна бібліотека
«Бібліотека – інформаційний центр громади»

Дзвінок закликав учнів 8-в та 9-а класів ЗОШNo1 (кл.кер.Карпенко Л.А. та Гайдан А.С.) на інформаційно-пізнавальну годину «Бібліотека – інформаційний центр громади» з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек до центральної бібліотеки міста.

На захід завітали гості, чиє життя пов’язане з бібліотекою: Писанка Галина Філімонівна – місцева поетеса, друг бібліотеки; Мантач Олександр – волонтер бібліотеки, читач; Василець Дмитро – студент 2-го курсу Бориспільського професійного ліцею, постійний користувач бібліотеки; Поляруш Катерина – художниця, активна учасниця бібліотечних заходів. Вони розповіли учням, що саме для них є бібліотека, як змінилось їхнє життя після знайомства з нею та про можливості сучасної бібліотеки.

3 Жовтня 2014
Центральна бібліотека
До 25-річниці Народного Руху України

«Сини України! Згадайте минуле, згадайте славетних гетьманів діла», - такими словами звернулася ведуча уроку історії «Не забуваймо незабутнє» до учнів 11 класу ЗОШ №1.

Змістовну доповідь з історії та сьогодення державотворення зробив гість заходу український громадсько-політичний діяч, науковець, дипломат, професор, співавтор з Левком Лук’яненком «Акту проголошення Незалежності України», один із засновників Народного Руху України та Перший голова його Чернівецької крайової організації, автор книги «Не мовчіть і вас почують» Леонтій Іванович Сандуляк. Учні отримали базові знання з громадянського суспільства, які допоможуть їм орієнтуватися в подіях політичного та економічного життя України.

24 Вересня 2014
Центральна бібліотека