Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Тренінг – навчання «Електронна система моніторингу базової мережі публічних бібліотек України ЕСМаР"

25 березня в Національній академії керівних кадрів культури та мистецтв (м.Київ, вул. Лаврська, 9 корп. 38), яка розташована на території Києво-Печерської Свято-Успенської Лаври, для директорів та методистів ЦМБ та ЦРБ Київської області пройшов тренінг – навчання «Електронна система моніторингу базової мережі публічних бібліотек України ЕСМаР". Тренінг провела головний спеціаліст Управління культури, національностей та релігій КОДА Гонтарук Валентина Михайлівна.

ЕСМаР створено для збору, зберігання та обробки даних, які надаються публічними бібліотеками України за визначеним переліком показників. Інформація від бібліотек здається у режимі онлайн, зберігається на окремому сервері, і доступна для користувачів системи з будь-якого комп’ютера, підключеного до інтернету.

25 Березня 2015
Центральна бібліотека
Музика весни

У гостинній залі центральної міської бібліотеки 19 березня зібрались пошановувачі поезії та музики на літературно-музичну акварель «Музика весни».

До 80-річчя від дня народження згадали Ларису Іванівну Остапенко — нашу землячку, українську співачку, Народну артистку України, дружину знаменитого композитора Олександра Білаша, лауреата конкурсу вокалістів ім.М.Мусоргського), яка народилась 1 січня 1935 року в Борисполі. Запропонували, використовуючи мультимедіа, спів Лариси Іванівни.

Теплі слова побажань довголіття прозвучали на адресу сучасного класика української літератури, поетеси зі світовим ім’ям, улюблениці сучасного покоління – Ліни Костенко, яка саме 19 березня святкує свій 85-річний ювілей.

19 Березня 2015
Центральна бібліотека
Хай книги читає завжди дітвора

В рамках Тижня дитячого читання 13 березня до дитячої міської бібліотеки разом зі своїм вихователем Малинкою О.М. та методистом Манюк А.П. завітали вихованці старшої групи "Малинка" дошкільного дитячого закладу "Росинка" на літературну подорож "Хай книги читає завжди дітвора".

Бібліотекар Данчук Л.І. розповіла дітям, що в березні відбувається щорічне свято книги, адже сила книги безмежна. Без неї людина сліпа. Протягом усього життя ми звертаємося до книги. Книга - мудрий друг, який не вміючи говорити, розказує про незвичайні пригоди і подорожі, про навколишній світ. А от для найменших діток саме казковий світ допомагає пізнавати добро, вчить мріяти і бачити світ по-особливому.

Під час заходу маленькі читайлики познайомилися із світом казок та прийняли участь у літературній вікторині "Хай в кожний дім приходить казка, а в ній пригоди, мудрість, ласка".

Крім того, діткам було запропоноване голосне читання казки "Теремок".

13 Березня 2015
Дитяча бібліотека
Калейдоскоп узорів

Бориспільська міська центральна бібліотека реалізує проект «Творча майстерня», який передбачає проведення виставок художніх робіт, майстер-класів, зустрічей з творчими особистостями. Це робить життя громади більш цікавим, різноманітним, та врешті-решт, успішним. Мета проекту – розвиток творчих здібностей різних груп користувачів, допомога в соціальній адаптації молоді, залучення до бібліотеки нових користувачів.

Протягом останніх років відвідувачі бібліотеки мали змогу побачити кращі художні твори світової майстрині Анжеліки Рудницької та лауреата премії ім. Т.Г.Шевченка Валерія Франчука, народної майстрині Валентини Марченко та Лізи Миронової, Антоніни Гармаш-Литвин та Леоніда Шефера, Наталії Кот та Ірини Ніжинської, Володимира Корчмарюка та Станіслава Мостового, Марини Зінченко та Майї Удоденко, Надії Патрікац та Тетяни Шуневич, Людмили Рогач та Людмили Науменко, Аліни Глінської та Лідії Семененко, Олени та Сергія Кравчунів, Катерини Поляруш та Миколи Чубатюка, Андрія Списовського та Сергія Пильнєва.

13 Березня 2015
Центральна бібліотека
Країна книжкова - країна казкова

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне й довгоочікуване свято - Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Це тиждень зустрічей з книгою, свято тих, хто творить книгу і любить читати. дні веселих пригод і літературних відкриттів. Гамірно і весело було 11 березня в дитячій міській бібліотеці. Цього дня тут відбулася літературно-пізнавальна мандрівка "Країна книжкова - країна казкова". На захід завітали читачі-учні 2-Б класу ліцею "Дизайн-Освіта" (кл.кер.Цвілюк Ю.О.) Завідуюча дитячої бібліотеки Кузьменко Г.С. розповіла присутнім про те, що майже двадцять років, починаючи з 1993 року, першого весняного місяця у дитячих бібліотеках нашої країни проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Читачі люблять це свято і чекають на нього з нетерпінням. Подорожуючи книжковим королівством, маленькі читайлики багато цікавого дізналися про його жителів та пригадали прислів'я та приказки про книгу, відгадували загадки.

11 Березня 2015
Дитяча бібліотека