Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Третій випуск Бюлетеню Національної юридичною бібліотеки (НЮБ)

Вийшов третій випуск Бюлетеню Національної юридичною бібліотеки (НЮБ) Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського: Конституційний процес №7

4 Серпня 2015
ПДГ
Дивосвіт Сергія Кудька

Гарного літнього вечора 21 липня в Бориспільській міській центральній бібліотеці відбулась зустріч з Сергієм Олексійовичем Кудько, художником-аматором із села Гнідин. Поспілкуватись з Сергієм Олексійовичем прийшли художники, земляки, люди, які цінують творчість і красу. Сергій Кудько малює лише 2 роки, але картин назбиралось на повноцінну персональну виставку, яка з успіхом експонується в бібліотеці протягом липня. На картинах майстра оживають краєвиди рідних, дорогих серцю місць, пейзажі, графічні малюнки.

Під час спілкування розкрилась творча душа автора, сповнена любов’ю до людей і природи, добротою і щирістю. Він розповів про свої захоплення, про початок малювання, про своїх земляків. Серед яких, до речі, користується повагою. Привітати Сергія Олексійовича приїхали учасниці клубу «Берегиня» села Гнідин Любов Ярошенко і Оксана Веклич. З теплим словом подяки до митця звернувся його колишній шкільний вчитель Анатолій Федосійович Дячук.

21 Липня 2015
Центральна бібліотека
Година спілкування «Конституція України – джерело прав, свобод та обов’язків людини»

Конституція України як Основний Закон держави займає центральне місце у системі законодавства. Вона є основним джерелом права України.

За Конституцією Україна визначається суверенною і незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою.

Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека за Конституцією є найвищою соціальною цінністю. На конституційному рівні закріплено найважливіший принцип державного буття: підпорядкування діяльності держави утвердженню і забезпеченню прав і свобод людини. Держава зобов’язується визнавати, дотримувати і захищати основні права і свободи людини.

За Круглим столом в інформаційно-довідковому центрі Бориспільської міської центральної бібліотеки пройшла Година спілкування «Конституція України – джерело прав, свобод та обов’язків людини» з умовно засудженими, які перебувають на обліку у Бориспільському міжрайонному відділі кримінально-виконавчої інспекції.

Зустріч відбулася за ініціативи Бориспільського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції в місті Києві та Київської області та в співпраці з Громадським об’єднанням «Самопоміч» (Бориспіль).

25 Червня 2015
Центральна бібліотека
«Реалізація міської програми енергозбереження та енергоефективності в житлових будинках»

«Як зекономити сімейний бюджет шляхом реалізації програми енергозбереження, енергоефекивності та термомодернізації в житлових будинках міста Борисполя», - саме таке питання, що хвилює кожного жителя міста, стало центральним в обговоренні за Круглим столом «Реалізація міської програми енергозбереження та енергоефективності в житлових будинках». Засідання відбулося 25 червня в інформаційно-довідковому центрі міської центральної бібліотеки.

За одним столом зібрались представники влади на чолі з заступником міського голови Миколою Корнійчуком, Уповноваженою з питань системи управління Людмилою Передерей, заступником міського голови Людмилою Ковальовою, представниками ОСББ, головами будинкових комітетів та приватними особами. М.Корнійчук поінформував про стан впровадження енергозберігаючих технологій у Борисполі.

Начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Тамара Петруша провела презентацію механізму створення будинкових і вуличних комітетів і всі присутні отримали «Пам’ятку». На зустріч завітали гості з Польщі та представник Інституту демократії імені Пилипа Орлика. Вони поділились досвідом створення громадських організацій самоврядування у Польщі.

25 Червня 2015
Центральна бібліотека
Круглий стіл «Україна в живописі»

23 червня на офіційне закриття виставки «Сontr-Amnesia» Володимира Кальненка - митця-патріота, людини незвичайної долі, майстра з академічною образотворчою освітою за Круглим столом зібрались учасники Мистецького клубу «Спілка художників Борисполя» та пошановувачі живопису. Присутні переглянули фільм Галини Лавринець «Сповідь», присвячений художнику. Спілкування пройшло активно і цікаво, адже Володимир Кальненко - надзвичайний оповідач, який цитує Тараса Шевченка й Олександра Пушкіна, співає українських народних пісень, говорить французькою. Багато цікавого дізнались учасники Круглого столу про картини митця і творчий процес.

Гості були в захваті від спілкування з митцем, ставили багато запитань, подякували художнику за цікаву виставку. На знак поваги і на згадку Володимиру Кальненку подарували двотомник-альманах «Бориспільський край» і запросили його до Борисполя з новими виставками. У свою чергу мистець (як художник сам себе називає) залишив у подарунок відвідувачам бібліотеки власну роботу.

23 Червня 2015
Центральна бібліотека