Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Гості з американського міста Хопкінс штат Массачусетс

11 серпня Бориспіль приймав делегацію молоді з американського міста Хопкінс штат Массачусетс. Кординатор проекту – Наталія Тименко , директор БДЮТ. Серед програми заходів в приміщенні міської центральної бібліотеки відбувся тренінг, під час якого американські та українські школярі спілкувались, грались, навчались. Центральною ідеєю була підтримка миру, дружби між народами.

Діти виявили толерантність та довіру один до одного, що є прикладом для дорослих. Відкритість, щирість та прагнення взаєморозуміння долають мовні бар’єри. На зустрічі був присутній депутат Бориспільської міської ради Сергій Лінкевич (який пригощав дітей солодощами) та голова екуменічної комісії, доктор екуменічного богослов’я Ігор Шабан.

11 Серпня 2015
Центральна бібліотека
«Вільний мікрофон»

Сьогодні, як ніколи, Україні потрібна об’єднуюча ідея, а кожному громадянину почуття гідності і гордості за свій народ. Тільки об’єднуючи зусилля кожної людини, громадських організацій, політиків, представників влади можна досягнути позитивних результатів в процесі розбудови нашої держави. Напередодні святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України в Бориспільській міській центральній бібліотеці пройшов незвичайний захід - «Вільний мікрофон» в рамках акції «Я – громадянин Славетної України».

До мікрорайону були запрошені Катерина Поляруш, Ольга Кацан, Людмила Базікалова, Богдан Тисячний, бібліотечні працівники та відвідувачі.

Присутні почули цікаву розповідь Ольги Кацан про картину Артура Орльонова «Україна Славетна», яка експонується в інформаційно-довідковому центрі бібліотеки.

7 Серпня 2015
Центральна бібліотека
Вісник Проекту USAID АгроІнвест

Пропонуємо Вашій увазі Вісник Проекту USAID АгроІнвест за липень 2015 року.

6 Серпня 2015
ПДГ
Падарунок бібліотеці

Гарного липневого дня до Борисполя завітав Сергій Цушко – український поет, прозаїк, музикант, автор збірок «Внутрішні монологи» (1993), «Слово» (1995), «Хор» (2004), «Мій Майдан» , «Закоханий мандрівець», книжок для дітей «Данилкова абетка» (2000) і «Ганнусина книжка» (2000). Упорядник видання про долю і творчість Володимира Чубинського «Вічний бій» та збірки його пісень «Поет гитара». Багато віршів поклав на музику.

Гість подарував читачам міської центральної бібліотеки збірку власних віршів «Один із вас» та Альманах «На землі, на рідній…», де надруковано працю С.Цушка «Хранителька вогню». В ній йдеться про Катерину Павлівну Чубинську (1899-1986), внучку славного сина Бориспільської землі Павла Платоновича Чубинського, автора Державного гімну України. Письменник з великою любов’ю розповів про родину Чубинських, яка збагатила духовну історію України.

5 Серпня 2015
Центральна бібліотека
«Веселімося, читаємо, літечко вітаємо»

Цієї спекотної серпневої пори у дитячій міській бібліотеці по справжньому затишно і тепло. 4 серпня в рамках літнього читання тут відбулися бібліотечні посиденьки «Веселімося, читаємо, літечко вітаємо». На захід завітали вихованці старшої групи «Барвінок» дитячого дошкільного закладу «Росинка». Цього дня для малечі розв’язалася торбинка цікавинок. Провідний бібліотекар Руденко Т.Г. розповіла дітям про бібліотеку, познайомила їх із казковим героєм котиком Мурчиком, який допоміг малятам вивчити пори року. А ще під час заходу розважав гостей постійний житель бібліотеки Кося Довговушко. Кося загадував дітям загадки про літо та цікавився , як діти проводять літній відпочинок.

4 Серпня 2015
Дитяча бібліотека