Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери
Нові надходження до фонду Бориспільської центральної бібліотеки

8 Травня 2014
Центральна бібліотека
Перемога, свята Перемога! Свято миру, свободи, весни!

Стоїть обеліск, в нім скорбота німа.
Лиш сльози вмивають синів імена,
Що їх за собою забрала війна,
Що їхні серця уже довгі літа
Земля українська в собі пригорта.

7 травня 2014 року, напередодні святкування дня Перемоги в Великій Вітчизняній війні в центральній міській бібліотеці проведено урок – реквієм «Перемога, свята Перемога! Свято миру, свободи, весни!». На захід були запрошені учні 8-х класів ЗОШ №1 (вчит. Величко Світлана Володимирівна). Пам'ять… вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії Перемоги над фашизмом.

7 Травня 2014
Центральна бібліотека
Сучасний погляд на права людини

Правова освіта та правове виховання молоді в дусі поваги до закону завжди були пріоритетними державними завданнями. Такими вони залишаються в даний час і будуть такими в майбутньому. Цей підхід диктує сьогодення. Ми не можемо не помічати того, що серед значної частини молоді відбувається перерозподіл моральних, правових, культурних цінностей. З метою правового виховання центральна бібліотека проводить зустрічі з представниками правових професій.

18 Квітня 2014
Центральна бібліотека
Картини для Вашого інтер’єру

8 квітня в центральній міській бібліотеці відбулась перша персональна виставка робіт Бориспільської майстрині Тетяни Шуневич «Картини для Вашого інтер’єру». Майстриня працює в різних техніках використовуючи гілки, суху траву, тирсу, солому, папір, мішковину, стрічки, бісер та багато іншого. Тетяну прийшли привітати друзі, сусіди та не менш талановиті люди Борисполя. Присутні спілкуючись обмінювались досвідом, слухали поезії та насолоджувались музикою. Деякі охочі виявили бажання взяти майстер-клас у Тетяни, на що гостя з радістю згодилась навчити.

8 Квітня 2014
Центральна бібліотека
Син свого народу

Ведуча. Доброго дня, шановні гості! Сьогодні ми зібрались в цій затишній залі на презентацію п’ятої, ювілейної, книги місцевого талановитого поета Петра Васильовича Дениска.
Нагадуємо, що 2014 рік – рік відзначення 200-річчя від дня народження великого Кобзаря, геніального співця України, найяскравішої постаті української культури - Тараса Григоровича Шевченка. І саме до цієї дати була видана книга Петра Васильовича.

А зараз пропонуємо Вашій увазі презентацію про творчий шлях Петра Васильовича, яку підготувала методист центральної бібліотеки Кирик Наталія. Презентація «Дениско Петро Васильович».

1 Квітня 2014
Центральна бібліотека
Душа поетова святая живе в святих його словах

19 березня 2014 року в центральній міській бібліотеці для учнів 9-го класу (вчит. Дідковська Т.П.) ЗОШ №1 проведено літературно-ювілейний вечір «Душа поетова святая живе в святих його словах» (200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка).

Гаряче й глибоке Тарасове серце,
Й широке, немов синє море,-
То тихе й лагідне, як раннє озерце,
То грізнобурливе й суворе!
(Іван Огієнко)

19 Березня 2014
Центральна бібліотека
Картини – роздуми Сергія Кравчуна

19 березня в інформаційно – довідковому центрі міської бібліотеки відбулось відкриття виставки «Картини – роздуми Сергія Кравчуна». Сергій Степанович веде активну громадську діяльність, давній читач міської бібліотеки, художник.

«Світ та темрява складають одне ціле. Не було б темряви, людина не змогла б достойно оцінити світле, ясне, осяйне. Нічого дивного немає в тому, що світло завжди прагне розвіяти темряву, як і темрява прагне пригасити найменший промінець світла. Саме ця боротьба і є життя»,- вважає Сергій Кравчун. Цікаво розповідав про історію написання картин. Присутні з захопленням слухали, запитували та спілкувались з автором.

Директор бібліотеки Кручиніна Жанна Борисівна від імені Управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради в особі начальника Управління Погребної Наталії висловили подяку та презентували альманах Бориспільський край за активну діяльність.

19 Березня 2014
Центральна бібліотека
Засідання літературного клубу «Слово»

12 березня в інформаційно-довідковому центрі міської бібліотеки пройшло засідання літературного клубу «Слово» на якому відбулася презентація творчості учениці НВК «Гімназія «Перспектива» Ольги Кацан. Багатогранність таланту дівчинки, яка на сьогодні вже має безліч грамот, дипломів, подяк за участь в міських, обласних всеукраїнських конкурсах та є їх лауреатом і переможницею, а світ побачила вже четверта її книга, розкрилась на заході.

12 Березня 2014
Центральна бібліотека
Афганістан болить в моїй душі

12 лютого 2014 року в центральній міській бібліотеці для учнів 8-х класів (вчителька Величко С.В.) ЗОШ №1 проведено урок мужності «Афганістан болить в моїй душі», присвячений 25-й річниці виведення військ колишнього СРСР із Афганістану.

Минають дні, ідуть роки,
Життя листки перегортає,
А біль Афгану – на віки
В душі чомусь не замовкає.

Афганістан став горнилом для тих, хто туди потрапив. Він навчив юнаків цінувати дружбу, відданість, любов. І знати ціну життя, бо найстрашніше у світі – це війна. Гості заходу: Голова Спілки ветеранів Афганістану м. Бориспіль Володимир Сукач, ветеран війни в Афганістані м. Бориспіль Марат Самогулов, ветеран війни Афганістану м. Бориспіль Ігор Станкевич, поділилися своїми спогадами про суворі будні Афганістану, які випали на її долю. Їм довелося жити, вони пишаються тією пам’ятю , що пише історію, та пов’язує минуле з майбутнім. В рамках заходу прозвучали вірші про Афганістан, продемонстровані відео «Не жди мене. Афганістан», «Бой гремел в окрестностях Кабула».

12 Лютого 2014
Центральна бібліотека
Наші духовні джерела

Саме так називалась зустріч, на яку до міської центральної бібліотеки зібрались учасники клубу “Ніжність”. 2014 рік багатий на ювілейні дати, серед яких 200-річчя з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка і 175-річчя нашого славетного земляка Павла Платоновича Чубинського. Відкрив свято Микола Боровко, поет, член Національної спілки письменників України, заслужений працівник освіти, лауреат численних літературних премій, відзнак Президента. Він розповів про духовний зв’язок творчості двох велетів українського духу. В авторському виконанні письменниці і громадького діяча Світлани Тимченко прозвучала новела “Майдан”, в якій йдеться про силу єднання нашого народу, виховану поезією Шевченка і Чубинського і передану нащадкам. Власні вірші, присвячені ювілярам, прочитали поетеса Світлана Дідух-Романенко і наймолодша учасниця свята Оля Кацан.

9 Лютого 2014
Центральна бібліотека