Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери
Університет третього віку

Навіть важко повірити в те, що наші слухачі Університету третього віку, бабусі й дідусі, ще кілька місяців тому не вміли навіть мишку тримати в руках. А сьогодні вони вже опанували багато матеріалу і вражають своїми успіхами. Вони вже працюють у системах Wоrd та Excel.

Позаду перші чотири місяця навчання, успішно здані екзамени і почався другий, заключний етап навчання. Слухачі Університету третього віку, що діє при Бориспільській міській центральній бібліотеці, ще раз довели в першу чергу собі, що вчитись ніколи не пізно. Ніколи не пізно починати щось нове. Ми всі зайвий раз переконались, що людські можливості не обмежуються віком. Ми дуже горді тим, що змогли розширити межі знань і вмінь, посприяти новим можливостям соціальної адаптації людей поважного віку.

28 Січня 2016
Центральна бібліотека
Презентація книги Олександра Гаврилюка «За волю України» (оновлено)

Справжнє свято зібрало численне товариство в міській бібліотеці 23 грудня 2015 року на презентацію книги Олександра Гаврилюка «За волю України» Там все було як і годиться на дні народження – подарунки, побажання, обмін думками, пісні.

В книзі йдеться про визвольну боротьбу українського народу 1918-1921 років на давній Черкаській землі, яка подарувала світові Богдана Хмельницького, Тараса Шевченка, Гонту і багатьох героїв, які віддали і продовжують віддавати свої життя за незалежність і самостійність України.

Відомий бандурист Тарас Селенко виконав історичні пісні, депутат Бориспільської міської ради Валерій Мартишко прочитав власний вірш, один, сповнений болю за Україну та віри в її розквіт.

14 Січня 2016
Центральна бібліотека
Осяяні творчістю

Передостаннього четверга 2015 року зібрались в бібліотеці митці, поети, читачі та учасники клубу «Ніжність» на бібліотечні посиденьки «Осяяні творчістю». До уваги присутніх був представлений відеозвіт Творчої майстерні, яка діє при ЦБ уже другий рік і об’єднує людей, що прагнуть естетичного розвитку. Куратор і учасник проекту, завідуюча відділом обслуговування Ірина Опалій розповіла про результати роботи майстерні.

Справжнім відкриттям і подарунком стало знайомство з автором художньої вишивки Галиною Миколаївною Клименко. На зустрічі відбулась презентація художніх робіт «Творча родина», де представлені вишивані роботи берегині роду, дивовижні картини, шиті бісером її доньки Тетяни та картини олійного живопису наймолодшої учасниці виставки – онуки, яка навчається живопису в Київській студії образотворчого мистецтва.

24 Грудня 2015
Центральна бібліотека
День пам’яті В’ячеслава Чорновола

24 грудня. Цей день назавжди увійшов сумною датою в життя України. Кожного року патріотично налаштовані українці віддають данину пам’яті В’ячеславу Чорноволу, Герою України.

Після покладання квітів до хреста, що зведений на місці загибелі В’ячеслава Максимовича, в міській бібліотеці відбулось засідання круглого столу, під час якого було дано оцінку діяльності Руху. Учасники поділилися своїми спогадами та роздумами.

Присутні переглянули декілька відеофільмів про життя і діяльність засновника Руху та вшанування його пам’яті на Бориспільській землі.

На згадку про зустріч було зроблено колективне фото.

24 Грудня 2015
Центральна бібліотека
Китайська в бібліотеці (оновлено)

На незвичайний захід завітали до бібліотеки учні 10 класу ЗОШ №1. Урок- відкриття «Китайська писемність: витоки та сучасність» провів викладач китайської Євген Верес. Він зацікавив учнів філософією створення ієрогліфів, ознайомив з деякими з них. Всі бажаючі отримали фломастери і мали можливість власноруч написати кілька ієрогліфів, які понесли додому.

18 Грудня 2015
Центральна бібліотека
Підліткові про права і обов’язки

Людина, її права і свободи, честь і гідність є найвищою цінністю. Цей принцип проголошений у Конституції. І він же прийнятий у всьому світі. Сьогодні, як ніколи актуальним стало питання розширення юридичного, політичного світогляду громадян, а особливо молодого покоління.

З метою правового виховання бібліотека проводить зустрічі з правознавцями, проходять години права, перегляди літератури.

Протягом місяця в міській бібліотеці проводилося анкетування « Закони нашого життя», основою якого стала година права « Підліткові про права і обов’язки”, яка відбулася 11.12.15 для користувачів Інтернет – центру.

11 Грудня 2015
Центральна бібліотека
Бібліоподорож

10 грудня міська центральна бібліотека гостинно відчинила двері для восьмикласників ЗОШ №1.

Завідуюча відділом обслуговування Ірина Опалій провела учнів залами книгозбірні, ознайомила з переліком послуг, які надає бібліотека відвідувачам на сучасному етапі. Ірина Іванівна розповіла про розвиток бібліотечної справи в Борисполі. Діти почули цікаву розповідь про Почесного жителя Борисполя, колишнього директора ЦБС Шульгу Анастасію Степанівну та історію бібліотеки. Знання з українського фольклору діти виявили під час проведення вікторини, присвяченій книзі та навчанню.

10 Грудня 2015
Центральна бібліотека
ВИБІР ПРОФЕСІЇ - КРОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

Народна мудрість стверджує: «Немає безталанних людей, а є ті, хто займаються не своєю справою».

Як її знайти, свою справу, як не помилитися? На ці важливі питання знаходили відповіді учні 1-ї школи , які взяли участь у заході «ВИБІР ПРОФЕСІЇ - КРОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ».

Захід відбувся 10 грудня в міській бібліотеці в рамках засідання клубу "ПРОФБУТІК".

10 Грудня 2015
Центральна бібліотека
Світ краси Катерини Білокур

У великому сузір’ї діячів культури нашого народу пломеніє зірка Катерини Білокур, яка вшанувала на своїх полотнах диво-чари української землі – квіти. Творчість художниці – то величальний гімн природі й людині, хліборобській праці. Вечір-портрет «Світ краси Катерини Білокур», присвячений 115-ї річниці з дня народження нашої землячки, проведено в міській бібліотеці. На зустріч завітали учасники літературного клубу «Слово», жіночого клубу «Ніжність», Бориспільської Спілки митців та читачі бібліотеки. До проведення вечора долучилась співробітник культурно-мистецького комплексу «Академ».

10 Грудня 2015
Центральна бібліотека
Люди правди: Голодний смерч над Україною (оновлено)

25 листопада в міській бібліотеці для учнів 9класу ЗОШ№1 проведено годину історичної правди « Люди правди. Голодний смерч над Україною». ( до Дня пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій в Україні). Сталося це літа Божого 1933-го.

Пекельні цифри і слова У серці б’ють, неначе молот Немов прокляття ожива Рік тридцять друг Голод… Голод…

82 роки минуло з того часу, коли чинився в Україні злочин проти цілого народу, найбільший в новітній історії злочин – Голодомор 1932- 1933 років. Такої страшної трагедії, коли пухли й умирали від голоду споконвічні хлібороби, не зазнав жоден народ у світі.

Комуністичний режим намагався не тільки приховати правду про Голодомор в Україні, але й назавжди знищити крихти пам’яті про нього.

4 Грудня 2015
Центральна бібліотека