Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери
«Подорож до Terra Australis»

24 січня 2018 в бібліотеці-філії відбулась віртуальна мандрівка «Ювілей країни:Австралії – 230», підготовлена провідним бібліотекарем Ніною Бахмат. Перша британська колонія на континенті називалася Новий Південний Уельс і була заснована 26 січня 1788. Цей день став згодом національним святом - днем Австралії.

24 Січня 2018
Філія
День Сніговика в бібліотеці

«…А оце – сніговик, в цілім світі мандрівник
В капелюх його вберем, буде в нас він казкарем!»

Такими рядками з вірша Тамари Коломієць 18 січня 2018 провідний бібліотекар філії Бориспільської МЦБС Ніна Бахмат позпочала пізнавально-ігрову годину «Снігова казка». Адже сьгодні світ святкує день Сніговика. Ця чудова ідея прийшла в голову німецькому колекціонеру Корнеліусу Гретцу, який ще будучи юнаком, почав збирати зображення сніговиків. У 2008 році він увійшов зі своєю колекцією в книгу рекордів Гіннеса! У нього більше трьох тисяч експонатів! І все це - Сніговики!

18 Січня 2018
Філія
Звичаї – скарб українського народу

5 січня в філії Бориспільської МЦБС була проведена інформаційна година «Звичаї – скарб українського народу» . Користувачі дізнались: звідки походять календарні та родинні свята нашого народу, які духовні обереги використовувалися у повсякденному житті. Звичаї, що вироблялися протягом багатьох століть і освоєні віками – це один із найменших елементів, що об'єднує людей в один народ, в одну націю.

5 Січня 2018
Філія
Закон для тебе, тобі про закон

7 грудня 2017 в рамках Всеукраїнського Тижня права провідним бібліотекарем бібліотеки-філії Ніною Бахмат було організовано Зустріч-діалог «Закон для тебе, тобі про закон», який проходив в конференц-залі міського будинку культури. Партнерами заходу виступили: ЗОШ № 3 (директор Панкавічене І. А.), яку представляли вчитель Наталя Шевчук та учні 10-А класу, Управління патрульної поліції м. Борисполя в особі офіцера поліції Івана Рудя, Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів, яку представляв правозахисник Сергій Перникоза; КМК «Академ» (директор Сиворакша Н. П.).

7 Грудня 2017
Філія
Осінь в бібліотеці

30 жовтня Красуня-осінь завітала до бібліотеки-філії міста Борисполя. Любов до цієї чудової пори надихнула бібліотекаря Ніну Бахмат та читачів на створення яскравих композицій на вікнах бібліотеки з осіннього листя та парасольок, які захищають перехожих від густого дощу.

Зачаровує осінь яскравими фарбами та красивими, ліричними віршами. Користувачі під час «осінньої» творчості слухали вірші класиків української поезії Дмитра Павличка і Володимира Сосюри, Андрія Малишка і Максима Рильського, Ліни Костенко і Дмитра Білоуса. З книгою було тепло і затишно. Дуже приємно, що бібліотека може створити цей затишок, тут завжди цікаво. І саме в бібліотеці обов’язково на зміну осінній депресії прийде справжній осінній настрій і що кожен вибере книгу для себе і осінь стане теплішою.

30 Жовтня 2017
Філія
Рідна країна – безпечна країна

26 жовтня 2017 в бібіліотеці-філії Бориспільської МЦБС завершився Тиждень знань Правил дорожнього руху на підтримку соціально-просвітницького проекту «Рідна країна – безпечна країна» Громадського руху Миколи Томенка «Рідна країна».

Проведені заходи привернули увагу дітей-учасників дорожнього руху до питання безпеки на дорогах. Бібліотекар Ніна Бахмат та сержант поліції Іван Рудь нагадали всім учасникам заходів про серйозні небезпеки на дорогах; про те, як захистити себе від дорожньо-транспортних пригод, як бути уважними і вберегти своє життя і здоров'я. Підготовлені бібліотекарем вікторини, загадки, ігри, змодельовані ситуації активізували увагу дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху й закріпили отримані знання.

26 Жовтня 2017
Філія
Рідна країна – безпечна країна

З 19 жовтня в бібліотеці-філії м.Борисполя розпочався Тиждень знань Правил дорожнього руху на підтримку соціально-просвітницького проекту «Рідна країна – безпечна країна» Громадського руху Миколи Томенка «Рідна країна». Партнерами бібліотеки виступили ЗОШ №3 (директор Панкавічене І. А.) та Управління патрульної поліції в Борисполі, яке представили сержант поліції Іван Рудь та прессекретар Тетяна Поминальна.

19 Жовтня 2017
Філія
Круглий стіл «Здоровий спосіб життя в традиціях українського народу»

6 жовтня до бібліотеки-філії завітали учні 5-А класу ЗОШ №3, для яких було проведено круглий стіл «Здоровий спосіб життя в традиціях українського народу», організований бібліотекарем філії Ніною Бахмат за підтримки бібліотекаря школи №3 Наталії Кирик. На зустріч була запрошена Олена Іванівна Кравчун, майстриня - лялькарка, голова Творчого клубу «Спілка митців Борисполя», керівник гуртка «Народознавство», яка відтворює українські традиції та щиро ділиться своїми знаннями.

6 Жовтня 2017
Філія
Міжнародний день людей похилого віку

Щорічно в усьому світі 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, що виник з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН 14 грудня 1990 року. До цього День людей солідного і поважного віку стали відзначати спочатку в Європі.

30 вересня 2017 в бібліотеці-філії до Дня людей похилого віку бібліотекар Ніна Бахмат для своїх літніх читачів запропонувала книжкову виставку-пораду «Як перемогти старість». На виставці представлено матеріали по соціально-економічним, медичним проблемам людей похилого віку. З книг, журналів та газет можна дізнатись: до кого звернутись в разі невирішених питань, як покращити пам'ять, які продукти корисні в цьому віці, які вправи робити для покращення кровообігу, як не звертати увагу на прикрощі та ін.

30 Вересня 2017
Філія
У світі книги чарівної

28 вересня 2017 напередодні чудового свята – Всеукраїнського дня бібліотек до бібліотеки-філії завітали учні 1-4 класів зі своїми вчителями Хоменко Н., Тименко О. школи села Ревне на пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «У світі книги чарівної». Екскурсію провела бібліотекар Ніна Бахмат, яка ознайомила дітей з книжковим фондом бібліотеки, з правилами користування книгою та бібліотекою, провівши захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками дитячого фонду. Бібліотекар наголосила, що книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Адже спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій.

28 Вересня 2017
Філія