Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери
Рідна мова – краю батьківського пісня

До Міжнародного дня рідної мови (22.02) в бібліотеці-філії було проведено поетичний вернісаж «Рідна мова – краю батьківського пісня». Бібліотекар Бахмат Н. з ведучою заходу Данковою І. (ученицею 11-А класу школи №3) розповіли відвідувачам про шлях становлення рідної мови, носієм якої є український народ – волелюбний, талановитий, доброзичливий.

22 Лютого 2017
Філія
Небесна сотня.Герої не вмирають...

Пам’яті Героїв Небесної сотні, учасників Революції гідності присвячена виставка-пам"ять "Небесна сотня.Герої не вмирають..." в бібліотеці-філії м.Борисполя, біля якої бібліотекар провела бесіди про героїчні подвиги звичайних людей, які віддали свої життя на Майдані за свободу України, за прагнення мати власний шлях розвитку, звісно, не відокремлений від усього світу, але й не нав’язаний ззовні, який ґрунтувався б на загальнолюдських цінностях

18 Лютого 2017
Філія
Екскурсія до Національної бібліотеки України для дітей

22 листопада бібліотекарем бібліотеки-філії Бахман Н.М. була організована екскурсія для школярів 3-А та 3-Б класів загальноосвітньої школи №6 м. Борисполя до Національної бібліотеки України для дітей. Школярів радо та гостинно зустріли бібліотекарі та провели екскурсію по своїй бібліотеці. Вони цікаво розповідали і про різні види мистецтва у відділі мистецтв, і про побут українців біля етнокуточка, і про журнали,які видаються в Україні; і про виникнення друкарства та кирилиці біля пано Першодрукарства. У чарівній кімнаті діти передивились мультики та натанцювались у залі для дискотеки. Також із захватом передивились лялькову виставу «Музичне дерево», поставлену працівниками бібліотеки. Бурливими оплесками та вигуками «Браво» проводжали артистів зі сцени. Екскурсія вийшла видовищна та незабутня!

22 Листопада 2016
Філія
Революція Гідності. Як це відбувалось

В бібліотеці-філії м/р «Бориспільський» розкрита виставка періодичних видань «Революція Гідності. Як це відбувалось», яка містить в собі інформацію про події листопада 2013 – лютого 2014років. На виставці представлені видання «Факти», «Сегодня», «Трудова слава», «Вісті», які висвітлюють революційні події у сучасній Україні періоду Майдану 2013-2014 р.р.

18 Листопада 2016
Філія
В гості до бібліотеки

18 листопада, в бібліотеці-філії було гамірно та весело. В клубі, в якому знаходиься бібліотека, відбувся концерт, присвячений 55-річчю Бориспільської дитячої музичної школи. В перерві між виступами учасники концерту відвідали бібліотеку. Бібліотекар Бахмат Н.М. запропонувала різні види бібліотерапії, як заспокійливе перед виступами. Відвідувачі знайшли собі заняття до душі: хто грав в шашки, хто малював, хто перечитував журнали, хто грався з казковими ляльковими персонажами, хто передивлявся мультики, хто проводив репетиції перед виступом, а також відбулось знайомство між читачами бібліотеки та гостями…

18 Листопада 2016
Філія
Отрута на кінці цигарки

18 жовтня в бібліотеці-філії проведено бесіду «Отрута на кінці цигарки». Бібліотекар Ніна Бахмат повідомила, що 17 листопада відзначається Міжнародний день відмови від паління і попросила підтримати цю акцію, розповівши про це друзям, батькам.

18 Жовтня 2016
Філія
Друзі назавжди

Бібліотека-філія Бориспільської МЦБС (бібліотекар Ніна Бахмат) вже в котрий раз, діючи в рамках загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас» відправила дітям в місто Сватово Луганської області іграшки та журнали, зібрані читачами бібліотеки. Бориспільські школярі 3-Б класу НВК гімназії "Перспектива" (класний керівник Самородова Н.В.) написали своїм одноліткам листи, в яких розповіли про проведені канікули, ще й додали свої малюнки. А передасть до сватівських дітей ці скарби читачка бібліотеки Оксана Красненко, яка за покликом серця працює волонтером.

6 Жовтня 2016
Філія
Бібліотека - філія гостинно відчинила двері для відвідувачів

Бібліотека - філія Бориспільської Міської централізованої бібліотечної системи гостинно відчинила двері для відвідувачів. Завдяки турботі бориспільської міської ради в бібліотеці проведено капітальний ремонт, створені гарні умови для користувачів.

До уваги відвідувачів вільний доступ до книжкового фонду; тут можна скористатись безкоштовним інтернетом; переглянути свіжі газети та журнали; зробити домашнє завдання. А маленькі читайлики можуть погратись іграшками та послухати казочку.

І, звичайно ж, бібліотекар Ніна Миколаївна Бахмат особливо радіє новим читачам.

1 Вересня 2016
Філія
Бібліотека на Козацькій варті

Бібліотекар Бориспільської МЦБС Ніна Бахмат 11 червня взяла активну участь у проведенні міського етнофестивалю "Козацька варта".

На ігровому майданчику разом із художницею Людмилою Новохат і дітлахами вони ставили вистави, малювали, читали й обговорювали книжки. Тут було весело і гамірно. А помічниками бібліотекаря звичайно ж були її читачі!

11 Червня 2016
Філія
«Україна – це ми!»

Бібліотека-філія м/р «Бориспільський» в рамках Загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас», започаткованого на виконання наказу Міністерства культури України від 30 грудня 2015 року № 1126, розпочала ряд заходів «Україна – це ми!».

Вже відправлені в Сватівську гімназію №1 іграшки та книги, зібрані читачами бібліотеки.

Також 17 лютого в День спонтанного прояву доброти бібліотекар Ніна Миколаївна Бахмат провела урок волонтерства «Завжди крокуй дорогою добра» в 2-Б класі НВК гімназії "Перспектива" (кл.керівник Самородова Н.В.).

19 Лютого 2016
Філія