Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Син свого народу

Ведуча. Доброго дня, шановні гості! Сьогодні ми зібрались в цій затишній залі на презентацію п’ятої, ювілейної, книги місцевого талановитого поета Петра Васильовича Дениска.
Нагадуємо, що 2014 рік – рік відзначення 200-річчя від дня народження великого Кобзаря, геніального співця України, найяскравішої постаті української культури - Тараса Григоровича Шевченка. І саме до цієї дати була видана книга Петра Васильовича.

А зараз пропонуємо Вашій увазі презентацію про творчий шлях Петра Васильовича, яку підготувала методист центральної бібліотеки Кирик Наталія. Презентація «Дениско Петро Васильович».

1 Квітня 2014
Центральна бібліотека
Душа поетова святая живе в святих його словах

19 березня 2014 року в центральній міській бібліотеці для учнів 9-го класу (вчит. Дідковська Т.П.) ЗОШ №1 проведено літературно-ювілейний вечір «Душа поетова святая живе в святих його словах» (200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка).

Гаряче й глибоке Тарасове серце,
Й широке, немов синє море,-
То тихе й лагідне, як раннє озерце,
То грізнобурливе й суворе!
(Іван Огієнко)

19 Березня 2014
Центральна бібліотека
Картини – роздуми Сергія Кравчуна

19 березня в інформаційно – довідковому центрі міської бібліотеки відбулось відкриття виставки «Картини – роздуми Сергія Кравчуна». Сергій Степанович веде активну громадську діяльність, давній читач міської бібліотеки, художник.

«Світ та темрява складають одне ціле. Не було б темряви, людина не змогла б достойно оцінити світле, ясне, осяйне. Нічого дивного немає в тому, що світло завжди прагне розвіяти темряву, як і темрява прагне пригасити найменший промінець світла. Саме ця боротьба і є життя»,- вважає Сергій Кравчун. Цікаво розповідав про історію написання картин. Присутні з захопленням слухали, запитували та спілкувались з автором.

Директор бібліотеки Кручиніна Жанна Борисівна від імені Управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради в особі начальника Управління Погребної Наталії висловили подяку та презентували альманах Бориспільський край за активну діяльність.

19 Березня 2014
Центральна бібліотека
Засідання літературного клубу «Слово»

12 березня в інформаційно-довідковому центрі міської бібліотеки пройшло засідання літературного клубу «Слово» на якому відбулася презентація творчості учениці НВК «Гімназія «Перспектива» Ольги Кацан. Багатогранність таланту дівчинки, яка на сьогодні вже має безліч грамот, дипломів, подяк за участь в міських, обласних всеукраїнських конкурсах та є їх лауреатом і переможницею, а світ побачила вже четверта її книга, розкрилась на заході.

12 Березня 2014
Центральна бібліотека
Афганістан болить в моїй душі

12 лютого 2014 року в центральній міській бібліотеці для учнів 8-х класів (вчителька Величко С.В.) ЗОШ №1 проведено урок мужності «Афганістан болить в моїй душі», присвячений 25-й річниці виведення військ колишнього СРСР із Афганістану.

Минають дні, ідуть роки,
Життя листки перегортає,
А біль Афгану – на віки
В душі чомусь не замовкає.

Афганістан став горнилом для тих, хто туди потрапив. Він навчив юнаків цінувати дружбу, відданість, любов. І знати ціну життя, бо найстрашніше у світі – це війна. Гості заходу: Голова Спілки ветеранів Афганістану м. Бориспіль Володимир Сукач, ветеран війни в Афганістані м. Бориспіль Марат Самогулов, ветеран війни Афганістану м. Бориспіль Ігор Станкевич, поділилися своїми спогадами про суворі будні Афганістану, які випали на її долю. Їм довелося жити, вони пишаються тією пам’ятю , що пише історію, та пов’язує минуле з майбутнім. В рамках заходу прозвучали вірші про Афганістан, продемонстровані відео «Не жди мене. Афганістан», «Бой гремел в окрестностях Кабула».

12 Лютого 2014
Центральна бібліотека