Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Безкоштовні перукарські послуги

13 вересня завітавши до центральної бібліотеки міста користувачі мали змогу не лише скористатись безкоштовним Інтернетом, переглянути свіжі новини з періодичних видань, за бажанням взяти книгу додому, насолодитись мистецькою виставкою Майї Удоденко «Фарби любові» а й отримати безкоштовні перукарські послуги (стрижка, плетіння волосся) в рамках святкування Дня міста за ініціативою Інституту підготовки кадрів промисловості та підтримки виконавчого комітету міської ради.

В бібліотеці повний аншлаг! Перукарські послуги почались майже з десятої замість 11.00. Ось декілька світлин з місця подій.

13 Вересня 2014
Центральна бібліотека
Шкільна бібліотека, як частина єдиного інформаційно-освітнього простору закладу освіти

Осінь розпустила свої ніжні барви кольорів і запросила ласкаво до школи всіх школярів. Розпочався новий навчальний рік і для працівників районних шкільних бібліотек. Традиційно вони зібралися на семінар «Шкільна бібліотека, як частина єдиного інформаційно-освітнього простору закладу освіти», що відбувся 4 вересня у дитячій міській бібліотеці.

Під час заходу методист районного відділу освіти Тетяна Агаркова привітала присутніх з новим навчальним роком та надала консультацію з питання розподілу нових шкільних підручників серед шкіл району.

Завідуюча дитячою міською бібліотекою Кузьменко Г.С. познайомила присутніх з календарем знаменних та пам’ятних дат на 2014-2015 навчальний рік і розповіла про нові форми бібліотечної роботи, які були використані під час планування.

9 Вересня 2014
Центральна бібліотека
Україна – єдина країна

Дзвоник закликав до центральної міської бібліотеки учнів 10 класу ЗОШ №1 на незвичайний урок. Тему уроку «Україна – єдина країна» розкрили учням воїни – інтернаціоналісти: Шараєвський Василь Степанович – підполковник запасу парашутно–десантних військ спецназу, командир роти, Голова Бориспільської районної організації ветеранів Афганістану воїнів – інтернаціоналістів, Лєхан Володимир Тимофійович - Голова Бориспільської районної організації Партії ветеранів Афганістану та Світлана Олексіївна Тимченко – громадський діяч, волонтер, письменниця.

2 Вересня 2014
Центральна бібліотека
Бібліотека – територія добра

В Борисполі (Київська обл.) з’являються все нові гості зі східних областей. В такий нелегкий для нашої країни час Бориспільщина і Бориспіль надали тимчасовий притулок родинам зі сходу, які потрапили в біду. Міська центральна бібліотека гостинно відчинила свої двері для нових відвідувачів.

Одні приходять до бібліотеки за книгами, переглянути пресу. Інші - скористуватись онлайн-сервісами. Ось цікавий приклад співпраці бібліотеки з біженцями. Майже місяць до нас ходить бабуся з онуком-підлітком, які вимушені були через бойові дії покинути рідний Донецьк. За допомогою скайп-зв’язку хлопчик спілкується з матусею, яка нині знаходиться в одній з країн дальнього зарубіжжя. Хтось має потребу поспілкуватись, поділитись наболілим. Інколи – просто випити чашку чаю, якою гостинно пригощають бібліотекарі.

28 Серпня 2014
Центральна бібліотека
Зустріч з виборцями народного депутата України Сергія Міщенка

6 серпня 2014року в міській центральній бібліотеці відбулась зустріч з виборцями народного депутата України Сергія Міщенка. На зустріч прийшли громадяни зі своїми питаннями. Депутат прийняв кожного і пообіцяв посприяти у позитивному вирішенні наболілих проблем. Особливої уваги потребував розгляд питання участі бориспільчан в АТО (масовий призов чоловіків міста та району). Сергій Григорович порадив звертатись за допомогою до громадської приймальні за телефоном: (067)913-02-39

7 Серпня 2014
Центральна бібліотека