Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Відкриття виставки робіт образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва

У гостинній залі міської центральної бібліотеки 10 лютого відбулось відкриття виставки робіт образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва вихованців Зразкового художнього колективу студії образотворчої діяльності «Райдуга» керівник Грущак С.В. «Ми творчістю славимо тебе, Україно» присвячену 1000-річчю з нагоди першої літописної згадки про місто Бориспіль.

З теплими словами вітань звернулись до присутніх на заході дітей та батьків директор Бориспільської МЦБС Кручиніна Ж.Б., директор БДЮТ Тименко Н.І., методист міського методичного кабінету Радкович Т.М.

Вихованці БДЮТ читали вірші та співали пісень.

10 Лютого 2015
Центральна бібліотека
Творча майстерня

Щочетверга о 15.00 у міській центральній бібліотеці вже стало традицією зустрічатись творчим особистостям. Бібліотека гостинно відкриває двері для творчих людей, хто готовий прикрашати цей світ, хто готовий дарувати радість людям, пізнавати нові грані мистецтва, розвиватись і віддавати тепло своєї душі людям.

Вже неодноразово свої майстер-класи проводили лялькарки Олена Кравчун, Лариса Цілик та Людмила Астаф’єва, майстриня вітражного розпису Катерина Поляруш, художниця Майя Удоденко.

Тож запрошуємо всіх бажаючих кому є що показати і нового навчитись.

5 Лютого 2015
Центральна бібліотека
Голосні читання присвячені Леоніду Васильовичу Фастовцю

4 лютого 2015 року в читальному залі для користувачів міської бібліотеки відбулися голосні читання, присвячені місцевому поету - учаснику Великої Вітчизняної війни Леоніду Васильовичу Фастовцю(1924 - 2012р.р.).

Слухачі дізналися про життєвий та творчий шлях Леоніда Васильовича. В творчому доробку поета тільки за останні 8 років 5 поетично-прозових збірок: ”…І вічний спомин”, “З криниці пам’яті”, “Життя шляхи тернисті”, “І бій, і біль, і невмирущий спомин”, “Під небом блакитним Борисполя – града”, де він розповідає про родину, друзів та бойових побратимів.

Автор свято беріг в душі мамині заповіти і їй, найдорожчій , присвятив рядки, переповнені синівською любов’ю.

4 Лютого 2015
Центральна бібліотека
Вітали з 90-літнім ювілеєм Анастасію Степанівну Шульгу

2 лютого друзі та колеги вітали з 90-літнім ювілеєм Анастасію Степанівну Шульгу.

Одразу після закінчення Великої вітчизняної війни у 1945 році прийшла вона працювати до бібліотеки і стала її незмінним керівником з 1946 по 1984 роки.

Анастасії Степанівні за великий внесок у розвиток культури та бібліотечної галузі Борисполя в 2011 р. присвоєне звання Почесний громадянин міста Бориспіль.

Не дивлячись на поважний вік Анастасія Степанівна слідкує за подіями в країні та місті, друкує свої статті в газетах, ділиться спогадами про минуле Бориспільщини з працівниками музею і краєзнавцями. Ювілярка дуже зраділа гостям, квітам. Від імені Бориспільської міської ради та її виконавчого комітету Анастасія Степанівна Шульга отримала Вітальну адресу.

2 Лютого 2015
Центральна бібліотека
Позитивне мислення в кризових ситуаціях. Як вижити в тяжкі часи

В місті Бориспіль стартував проект: «Позитивне мислення в кризових ситуаціях. Як вижити в тяжкі часи» який організований представниками громадської організації «Герої нашого часу» у співпраці з міжнародним Проектом надзвичайної допомоги українським переселенцям, який фінансується Посольством Канади та за підтримки виконавчого комітету Бориспільської міської ради. Перше заняття відбулося 20 січня у Бориспільській міській раді.

29 січня Інформаційно-довідковий, культурно-мистецький центр Центральної міської бібліотеки гостинно відчинив двері для проведення другого тренінгу. Майже 40 осіб, які опинилися далеко від рідного дому зі Сходу України отримали корисну інформацію та навики позитивного осмислення ситуації, прощення себе та інших. Тренер-психолог Кузьменко Раїса Степанівна доступно т а зрозуміло для присутніх розповіла як навчитися жити по-новому, в нових життєвих та побутових умовах.

29 Січня 2015
Центральна бібліотека