Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Зустріч з виборцями народного депутата України Сергія Міщенка

6 серпня 2014року в міській центральній бібліотеці відбулась зустріч з виборцями народного депутата України Сергія Міщенка. На зустріч прийшли громадяни зі своїми питаннями. Депутат прийняв кожного і пообіцяв посприяти у позитивному вирішенні наболілих проблем. Особливої уваги потребував розгляд питання участі бориспільчан в АТО (масовий призов чоловіків міста та району). Сергій Григорович порадив звертатись за допомогою до громадської приймальні за телефоном: (067)913-02-39

7 Серпня 2014
Центральна бібліотека
ДИТИНСТВО – ТЕРИТОРІЯ БЕЗПЕКИ

Сьогодні, як ніколи, першочерговим пріоритетом кожного громадянина України є усвідомлення сили свого впливу на формування майбутнього України - суспільства з розвиненими економічними, політичними, духовними та іншими відносинами і зв'язками, яке взаємодіє з державою та функціонує на засадах демократії і права.

Цього можливо досягнути лише шляхом підвищення обізнаності громадян своїх прав та обов’язків. Адже люди, які усвідомили особисту відповідальність і персональний збиток від корупційних схем охочіше і ефективніше зможуть скористатися своїм правами громадянського контролю та допомогти, у першу чергу, собі, а також державі у подоланні корупції як соціально-політичного явища.

25 Липня 2014
Центральна бібліотека
Дискусійний стіл

17 червня в міській центральній бібліотеці відбувся Дискусійний стіл з питань обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади. Відкрила засідання директор міської бібліотеки Ж.Кручиніна. З презентацією виступила та вела засідання начальник ВІДІЗГ Т.Петруша. Конструктивні пропозиції були внесені професором, дипломатом Л.Сандуляком, депутатом міської ради Я.Годунком, директором коледжу при МАУП М.Боровком, головою міської спілки ветеранів А.Пасічним. Активно взяли участь в обговоренні всі присутні.

17 Червня 2014
Центральна бібліотека
Година пізнання для учнів 6 кл

Ми вогники. Ми світло. Ми іскри Джерела.
Покликані світити і жити для добра
Покликані Любити і сіяти зерно,
В собі його розкрити, розкрить в собі Добро.
Ми посланці із Неба. Ми тільки інструмент
Симфонію створити покликані Творцем.
Симфонія малюнку – симфонія душі.
Симфонія служіння через усіх – Тобі.
Найвищій світлій силі, яка створила все.
Яка мене створила, яка Любов несе.

5 Червня 2014
Центральна бібліотека
Кольори світла і любові

В міській бібліотеці відкрито виставку художніх робіт Катерини Поляруш «Без меж», яка присвячена єднанню людей, всесвітньому щастю, миру та радості.
На презентацію, що відбулася 23 травня, зібралися друзі, учні та шанувальники творчості молодої мисткині. Серед її робіт особливо приваблює вітражний розпис – яскраві символічні малюнки на склі, що народжуються в серці художниці.

Депутат міської ради Валерій Мартишко вважає, що творчість Катерини Поляруш – творчість майбутнього, адже яскраві фарби, символи і манера письма дарують радість, спокій, любов.
Сама художниця говорить: «Нас всіх об’єднує радість, відкритість, допитливість, безмежна любов. Ми хочемо жити в щасливій країні!»
Катерина Поляруш майстерно вправляється не лише з кольорами й фарбами. Вона пише вірші, сповнені пошуку гармонії, щастя та любові до всього сущого, виготовляє різні прикраси ручної роботи з фетру, глини, бавовни.

28 Травня 2014
Центральна бібліотека