Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Ми вірні онуки Дажбожі

26 лютого в Бориспільській центральній міській бібліотеці проведено літературно-музичний вечір «Ми вірні онуки Дажбожі», в рамках якого відбулась зустріч зі столичним поетом Русланом Морозовським та презентація його нової поетичної збірки «Вогнем і кайлом».

Присутні мали змогу поспілкуватись з поетом, почути його поезії. Прозвучали авторські пісні у виконанні Вадима Шапошникова, журналіста, депутата Бориспільської міської ради, редактора часопису «Сварог», (презентація 24 випуску якого відбулась цього вечора).

Гості зустрічі мали чудову нагоду придбати книгу поезій та отримати в подарунок новий випуск журналу "Сварог".

26 Лютого 2015
Центральна бібліотека
Казки від Світлани Олексіївни Тимченко

Послухати казку до Світлани Олексіївни Тимченко, місцевої письменниці, казкарки, друга біібліотеки, завітали вихованці дитячого садочку "Сонечко" та розказали свої казки "Рукавичка", "Курочка ряба".

Зустріч відбулася в інформаційно-довідковому залі міської центральної бібліотеки, де наразі проходить виставка робіт вихованців студії образотворчої діяльності "Райдуга" Будинку дитячої та юнацької творчості «Ми творчістю славимо тебе, Україно».

20 Лютого 2015
Центральна бібліотека
Рідна мова барвінкова

Україна... Скільки милозвучності тільки в самому слові! Багатство рідного краю займає особливе місце в наших серцях. Україна відносно невелика за територією краплинка сонця на карті світу. Вона осяяна багатовіковими традиціями, піснями та славною історією.

До Міжнародного дня рідної мови 20 лютого в центральній міській бібліотеці учениця Гімназії «Перспектива» Ольга Кацан представила зустріч-презентацію «Рідна мова барвінкова» залучивши до заходу учнів гімназії.

На заході лунали вірші та пісні про мелодійну, співучу рідну мову.

Гість зустрічі доктор медичних наук, професор, співавтор Акту проголошення незалежності України Леонтій Іванович Сандуляк привів приклади з життя, як ми говоримо і закликав присутніх говорити правильно. Адже наша мова – це криниця духовності і моралі, дзеркало українського менталітету, доброти, душевності і щирості.

20 Лютого 2015
Центральна бібліотека
Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять

19 лютого в інформаційно-довідковому центрі міської бібліотеки для учителів історії міста пройшла Година спілкування «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять» присвячений 26-річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Це справжні патріоти, життя яких є невичерпним джерелом сили духу, вірності військовому братству, присязі, любові до рідної землі. Кожен з них виявив зразки мужності, героїзму при виконанні інтернаціонального обов’язку, готовність заплатити за це найдорожче – своє життя.

Присутні на заході Шараєвський Василь Степанович – підполковник у відставці та Лєхан Володимир Тимофійович – полковник у відставці, Голова Бориспільського районного осередку Партії ветеранів Афганістану розповіли присутнім про жахливі сторінки з життя в часи війни.

До уваги присутніх була представлена відеопрезентація бібліографічного огляду літератури бібліографа центральної бібліотеки Оксани Шевченко «Війна чужа, а хлопці наші». В ній представлені книги із фондів нашої бібліотеки.

19 Лютого 2015
Центральна бібліотека
Талантів сяюче сузір’я

Поезія... Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність. Поезія здатна знаходити відгук у душах інших, хвилювати або стискати кулаки, готуючись до бою. Звісно, кожен сприймає її по-своєму, бо ми й самі всі різні.

«Талантів сяюче сузір’я» - під такою назвою 11 лютого пройшов Вечір поезії в центральній бібліотеці міста присвячений 1000- літтю з нагоди першої писемної згадки про місто Бориспіль.

В затишній залі зібрались талановита молодь, досвідчені письменники та пошановувачі мистецтва слова. Свої поезії з радістю дарували Микола Боровко, Володимир Литвин, Наталія Можайкіна, Світлана Тимченко, Галина Писанка, Ольга Кацан, Федір Шилофост.

11 Лютого 2015
Центральна бібліотека