Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Запобігання злочинності

День інформації « Закони нашого життя» проведено 16 жовтня 2014р. в міській бібліотеці.

До уваги учнів 9-А класу ЗОШ №1 був запропонований Урок права «Запобігання злочинності».

Голова Бориспільського Об’єднання Всеукраїнського Товариства « Просвіта» ім.. Т. Шевченка Анатолій Ковальчук розповів про права і свободи людини в суспільстві, про згубність шкідливих звичок серед молоді та про різні ситуації підліткової злочинності в Україні.

В рамках заходу відбувся перегляд відео « Історія права людини», « Права дитини». Відкрито куточок правознавця, « Є право – є надія», де учні мали змогу познайомитись з правовою літературою.

Проведено бліц- вікторину « Чи знаєш ти свої права?».

15 Жовтня 2014
Центральна бібліотека
«Бібліотека – інформаційний центр громади»

Дзвінок закликав учнів 8-в та 9-а класів ЗОШNo1 (кл.кер.Карпенко Л.А. та Гайдан А.С.) на інформаційно-пізнавальну годину «Бібліотека – інформаційний центр громади» з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек до центральної бібліотеки міста.

На захід завітали гості, чиє життя пов’язане з бібліотекою: Писанка Галина Філімонівна – місцева поетеса, друг бібліотеки; Мантач Олександр – волонтер бібліотеки, читач; Василець Дмитро – студент 2-го курсу Бориспільського професійного ліцею, постійний користувач бібліотеки; Поляруш Катерина – художниця, активна учасниця бібліотечних заходів. Вони розповіли учням, що саме для них є бібліотека, як змінилось їхнє життя після знайомства з нею та про можливості сучасної бібліотеки.

2 Жовтня 2014
Центральна бібліотека
До 25-річниці Народного Руху України

«Сини України! Згадайте минуле, згадайте славетних гетьманів діла», - такими словами звернулася ведуча уроку історії «Не забуваймо незабутнє» до учнів 11 класу ЗОШ №1.

Змістовну доповідь з історії та сьогодення державотворення зробив гість заходу український громадсько-політичний діяч, науковець, дипломат, професор, співавтор з Левком Лук’яненком «Акту проголошення Незалежності України», один із засновників Народного Руху України та Перший голова його Чернівецької крайової організації, автор книги «Не мовчіть і вас почують» Леонтій Іванович Сандуляк. Учні отримали базові знання з громадянського суспільства, які допоможуть їм орієнтуватися в подіях політичного та економічного життя України.

23 Вересня 2014
Центральна бібліотека
Гордий тим, що ти є, місто моє - Бориспіль

До Дня міста 17 вересня в міській центральній бібліотеці в рамках клубу «Ніжність» пройшов літературно-музичний вечір «Гордий тим, що ти є, місто моє - Бориспіль».

Присутні з цікавістю переглянули відеофільм «Бориспіль – місто, в якому варто жити». Ведуча, непереверншена Світлана Дідух-Романенко, пригощала власними поезіями. Видатний поет, номінант на премію України імені Тараса Шевченка Микола Боровко читав свої вірші, присвячені Борисполю.

Зачарувала співом Дана Григор’єва, викладач дитячої музичної школи, учениця Євгенії Мірошніченко. В її виконанні прозвучали класичні твори та українські народні пісні.

Молодіжну пісню представила відома бориспільська теле-радіоведуча Тетяна Підгурська.

16 Вересня 2014
Центральна бібліотека
Безкоштовні перукарські послуги

13 вересня завітавши до центральної бібліотеки міста користувачі мали змогу не лише скористатись безкоштовним Інтернетом, переглянути свіжі новини з періодичних видань, за бажанням взяти книгу додому, насолодитись мистецькою виставкою Майї Удоденко «Фарби любові» а й отримати безкоштовні перукарські послуги (стрижка, плетіння волосся) в рамках святкування Дня міста за ініціативою Інституту підготовки кадрів промисловості та підтримки виконавчого комітету міської ради.

В бібліотеці повний аншлаг! Перукарські послуги почались майже з десятої замість 11.00. Ось декілька світлин з місця подій.

12 Вересня 2014
Центральна бібліотека