Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Вечір поезії Миколи Боровка

Напередодні Нового року, 19 грудня, відзначається день Святого Миколая. Згідно з житієм, святий Микола був єпископом міста Мири в Малій Азії. Його було канонізовано за милосердя і, зокрема, за те, що він завжди виступав, як супротивник смертної кари. Вважалося, що святий Микола завжди дружньо ставиться до людей, допомагає їм у повсякденних справах і турботах. За традицією в нашому місті напередодні дня Святого Миколая проходять поетичні зустрічі поетів-земляків, що носять ім’я Миколай. Саме 18 грудня в центральній міській бібліотеці відбувся вечір поезії Миколи Боровка. З вітальним словом до присутніх звернулась заступник міського голови Людмила Василівна Пасенко. Учні гімназії «Перспектива» та ліцею «Дизайн - Освіта» читали вірші Миколи Боровка, Миколи Шостак, Миколи Карпенка. Гості мали змогу переглянути презентацію книг Миколи Маркіяновича, які є в фондах нашої бібліотеки підготовлену бібліографом Шевченко Оксаною. Говорили про поезію, про автора, але найкраще розповів про свою творчість сам поет – Микола Маркіянович Боровко, який оспівує красу людських почуттів і стосунків, неповторність рідної природи, швидкоплинність людського буття. Автор філософськи розмірковує над сенсом життя людини, розкриває одвічний зв’язок сьогодення з прадавньою історією. За чашкою чаю присутні поети читали власні вірші, насолоджувались спілкуванням.

19 Грудня 2013
Центральна бібліотека
Молодь і право

Незвичайний захід відбувся в Бориспільській центральній міській бібліотеці. Десятикласники ЗОШ №1 стали учасниками Скайп-конференції «Молодь і право», проведений в рамках тижня права. Учні з цікавістю поспілкувалися зі своїми ровесниками м.Вишгород в режимі скайпу. Корисною була інформація надана суддею Бориспільського міськрайонного суду Євгенієм Борцем, який разом з учасниками заходу розглянув питання реалізації прав людини в Україні. Про порядок перетину державного кордону України цікаво проінформував офіцер державної прикордонної служби України капітан Володимир Патола. Очільник Бориспільського об’єднання Всеукраїнського Товариства «Просвіта» ім.Т.Шевченка Анатолій Ковальчук провів екскурс в історію створення Загальної декларації прав людини. Сподіваємось, що інформація, отримана на заході, допоможе учням в майбутньому житті.

13 Грудня 2013
Центральна бібліотека
Відкриття "Українського історичного клубу"

12 грудня в міській центральній бібліотеці відбулось відкриття "Українського історичного клубу" за участю Радника Президента Зубанова Володимира Олександровича, заступника міського голови Пасенко Людмили Василівни, начальника управління культури, сім'ї, молоді та спорту Погребної Наталії Володимирівни, працівників музею та заступників директорів загальноосвітніх шкіл міста. Були поставлені завдання та шляхи творення історії свого міста, вулиці, родини, закладу. Відбулась презентація порталу "Україна. Історія великого народу". Прозвучав гімн Всеукраїнського громадського об'єднання "Україна славетна".

12 Грудня 2013
Центральна бібліотека
Зустріч з військовими. Засідання профорієнтаційного клубу «ПРОФБУТІК»

На передодні свята - Дня Збройних сил України, що відзначається 6 грудня до міської центральної бібліотеки завітали учні 8 та 9 класів загальноосвітніх шкіл № 1 та № 3. Зустріч з військовими пройшла в рамках засідання профорієнтаційного клубу «ПРОФБУТІК». Крок на допомогу у виборі професії військового допомогли зробити молоді майор Сергій Валерійович Дроздов та гол. старшина Сергій Васильович Білоус. Вони надали дітям можливість дізнатися про професію військового з перших вуст. Кожен учень отримав листівку «Військова служба за контрактом». Ілюстраціями до розповіді став показ відеороликів за допомогою Інтернету та мультимедійних засобів. Як наслідок заходу, заплановано екскурсію до військової частини навесні.

6 Грудня 2013
Центральна бібліотека
До 200-річчя з Дня народження Т. Шевченка

26 Листопада 2013
Бібліографія