Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Павло Чубинський і його доба

«Слід, що його залишив П.Чубинський в етнографії, заслуги його, такі великі, що їх вистачило б і на декількох професіональних вчених.»
Федір Вовк.

До 175-річчя від дня народження Павла Платоновича Чубинського в міській центральній бібліотеці пройшов Усний журнал «Павло Чубинський і його доба». Державним Гімном України присутні вшанували пам’ять великого земляка. Гості заходу – місцевий краєзнавець та дослідник життя і творчості Андрій Зиль та Голова Бориспільського об’єднання Всеукраїнського Товариства «Просвіта» ім.Т.Г.Шевченка Анатолій Ковальчук надали цікавий матеріал, що розкриває його, як громадського діяча, етнографа і фольклориста, поета і журналіста, історика і мовознавця, юриста і соціолога, науковця. Ілюстраціями до журналу став виступ учнів Бориспільської дитячої музичної школи учасників театру «Тоніка» під керівництвом Тамари Корсун та Любові Пісковець. В святково прикрашеному вишиваними рушниками залі, національному вбранні діти відтворили фрагмент весілля 19ст. записаного П.П.Чубинським в Борисполі. Затамувавши подих дивились театралізоване дійство старшокласники ЗОШ №1. Доброю традицією стала присутність на заході улюблених поетів–земляків Петра Дениска і Світлани Дідух-Романенко.

28 Січня 2014
Центральна бібліотека
В Борисполі створено міський історичний клуб

В Бориспільській міській центральній бібліотеці 16 січня пройшла зустріч з Радником Президента України Володимиром Зубановим. На зустрічі були присутні: міський голова Федорчук А.С., заступник міського голови Пасенко Л.В., представники Управління освіти, працівники музею, бібліотеки та користувачі бібліотеки. Володимир Олександрович розповів про важливість створення та наповнення електронної енциклопедії міст і сіл України «Україна. Історія великого народу» та про зміни на сайті та роботу з ним. http://www.litopys.com.ua/ Як подарунок бібліотека отримала книги в 2-х томах «Харцизьк: час, події, люди».

16 Січня 2014
Центральна бібліотека
Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

15 січня в міській центральній бібліотеці пройшло чергове засідання організаційного комітету про відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка. Заступник міського голови Пасенко Л.В. відкрила засідання та продемонструвала презентацію «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка», а бібліограф центральної бібліотеки підготувала презентацію «А залишаюсь я живим серцем свого народу…» про твори, які є в бібліотеці. На заході обговорювались події, що вже відбулись та плани проведення на 2014 рік заходів з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка. Присутніми були члени організаційного комітету про відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка, представники преси та телебачення, представники Управління культури, молоді та спорту та Управління освіти, працівники музею, професор Сандуляк Л.І.

15 Січня 2014
Центральна бібліотека
Добра справа, гідна Миколая

Вже в п'яте наша улюблена газета "Трудова слава" (редактор Інна Бакум) організовала і провела чудову новорічну акцію для малечі міста й району конкурс малюнка "Добра справа, гідна Миколая". 21 грудня, суботнього ранку, всіх учасників акції запросили до міської центральної бібліотеки на свято. Ідейним натхненником і ведучою була журналіст Тоня Туманова їй допомагала колега Катерина Савенко. У дітей була нагода поспілкуватись зі святим Миколаєм у ролі якого виступив отець Михайло. Хлопчики й дівчата розповідали йому вірші, свої гарні вчинки.

21 Грудня 2013
Центральна бібліотека
Подаруйте свято дітям

Бориспільська міська централізована система приєдналась до акції "Подаруйте свято дітям", яку ініціювали учні ЗОШ №6 за інформаційної підтримки Телерадіостудії "Бориспіль" та фінансової підтримки редакції журналу "Повний бак". З 19 грудня по 3 січня до центральної міської бібліотеки та бібліотеки-філії м/р "Бориспільський" небайдужі до чужого горя люди несли іграшки. На Різдво їх отримають діти, що потрапили в складні життєві ситуації.

20 Грудня 2013
Центральна бібліотека