Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Син свого народу

Ведуча. Доброго дня, шановні гості! Сьогодні ми зібрались в цій затишній залі на презентацію п’ятої, ювілейної, книги місцевого талановитого поета Петра Васильовича Дениска.
Нагадуємо, що 2014 рік – рік відзначення 200-річчя від дня народження великого Кобзаря, геніального співця України, найяскравішої постаті української культури - Тараса Григоровича Шевченка. І саме до цієї дати була видана книга Петра Васильовича.

А зараз пропонуємо Вашій увазі презентацію про творчий шлях Петра Васильовича, яку підготувала методист центральної бібліотеки Кирик Наталія. Презентація «Дениско Петро Васильович».

1 Квітня 2014
Центральна бібліотека
Україна…. Рідний край… Рідна мова!

Скільки ніжності, скільки любові, скільки почуттів у цих словах! Що може бути ріднішим за мову? Рідна мова – це душа народу, його серце. Немає мови – немає народу, немає народу – немає держави. 20 березня в приміщенні Дитячої бібліотеки відбулося свято української мови «Українська, барвінкова, материнська рідна мова». На свято з літературними і музичними дарунками завітали маленькі читачі, учні 3-го В класу, школи №6 (класний керівник Шевченко Н.І.) На імпровізованій сцені, яку створили бібліотекарі молодшого відділу Руденко Т.Г. та Гаврилюк Є.А., діти читали вірші про мову, виконували пісні, розказували прислів’я та приказки. Працівники бібліотеки підготували презентацію «Мову буду величати, берегти і шанувати». Бібліотекар Т.Г.Руденко наголосила, що особливе місце в розвитку української мови займає постать Т.Г.Шевченка. Діти з любов’ю читали вірші Кобзаря, які підготували разом з шкільним бібліотекарем Дітківською В.І. На закінчення свята маленькі читачі отримали в подарунок перегляд цікавого мультфільму «Образливі слова» із серії «Мудрі казки тітоньки Сови»

20 Березня 2014
Дитяча бібліотека
Душа поетова святая живе в святих його словах

19 березня 2014 року в центральній міській бібліотеці для учнів 9-го класу (вчит. Дідковська Т.П.) ЗОШ №1 проведено літературно-ювілейний вечір «Душа поетова святая живе в святих його словах» (200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка).

Гаряче й глибоке Тарасове серце,
Й широке, немов синє море,-
То тихе й лагідне, як раннє озерце,
То грізнобурливе й суворе!
(Іван Огієнко)

19 Березня 2014
Центральна бібліотека
Картини – роздуми Сергія Кравчуна

19 березня в інформаційно – довідковому центрі міської бібліотеки відбулось відкриття виставки «Картини – роздуми Сергія Кравчуна». Сергій Степанович веде активну громадську діяльність, давній читач міської бібліотеки, художник.

«Світ та темрява складають одне ціле. Не було б темряви, людина не змогла б достойно оцінити світле, ясне, осяйне. Нічого дивного немає в тому, що світло завжди прагне розвіяти темряву, як і темрява прагне пригасити найменший промінець світла. Саме ця боротьба і є життя»,- вважає Сергій Кравчун. Цікаво розповідав про історію написання картин. Присутні з захопленням слухали, запитували та спілкувались з автором.

Директор бібліотеки Кручиніна Жанна Борисівна від імені Управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради в особі начальника Управління Погребної Наталії висловили подяку та презентували альманах Бориспільський край за активну діяльність.

19 Березня 2014
Центральна бібліотека
Діти вчаться гри на гітарі

Бібліотека-філія м/р «Бориспільський» є не тільки книгозбірнею, а й невеликим осередком культурного життя молоді цього району. У стінах цієї бібліотеки діти вчаться гри на гітарі. Спершу вони завітали за «Самовчителем гри на гітарі» та вчилися лише за книжками. А потім волонтер бібліотеки-філії Бахмат Сергій почав проводити безкоштовні уроки гри і справи пішли краще. Молодь збирається 1 раз на10 днів, попередньо домовившись в соцмережах про зустріч. Вони вчать акорди, грають та співають. Дуже добре, що молоде покоління не байдуже до музики, бо в ній втілено все прекрасне. З кожним наступним кроком у світ музики вони ясніше бачать і розуміють, який багатий і дивовижний цей світ, сповнений звуків, що вражають своєю красою і натхненням. В бібліотеці є одна гітара, яку можна взяти додому, щоб бажаючі могли продовжити навчання гри. Термін видачі - один місяць. Бібліотека-філія сприяє розкриттю талантів, формування естетичних смаків, розуміння прекрасного. І можливо ці уроки в бібліотеці стануть стартовим майданчиком для занять професійно, а можливо хтось із них стане відомим виконавцем чи гітаристом. Дуже добре, що молодь має бажання і можливість для самопідготовки, реалізації своїх дозвіллевих потреб, а бібліотека завжди прийде на допомогу.

12 Березня 2014
Філія