Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Запобігання злочинності

День інформації « Закони нашого життя» проведено 16 жовтня 2014р. в міській бібліотеці.

До уваги учнів 9-А класу ЗОШ №1 був запропонований Урок права «Запобігання злочинності».

Голова Бориспільського Об’єднання Всеукраїнського Товариства « Просвіта» ім.. Т. Шевченка Анатолій Ковальчук розповів про права і свободи людини в суспільстві, про згубність шкідливих звичок серед молоді та про різні ситуації підліткової злочинності в Україні.

В рамках заходу відбувся перегляд відео « Історія права людини», « Права дитини». Відкрито куточок правознавця, « Є право – є надія», де учні мали змогу познайомитись з правовою літературою.

Проведено бліц- вікторину « Чи знаєш ти свої права?».

16 Жовтня 2014
Центральна бібліотека
«Бібліотека – інформаційний центр громади»

Дзвінок закликав учнів 8-в та 9-а класів ЗОШNo1 (кл.кер.Карпенко Л.А. та Гайдан А.С.) на інформаційно-пізнавальну годину «Бібліотека – інформаційний центр громади» з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек до центральної бібліотеки міста.

На захід завітали гості, чиє життя пов’язане з бібліотекою: Писанка Галина Філімонівна – місцева поетеса, друг бібліотеки; Мантач Олександр – волонтер бібліотеки, читач; Василець Дмитро – студент 2-го курсу Бориспільського професійного ліцею, постійний користувач бібліотеки; Поляруш Катерина – художниця, активна учасниця бібліотечних заходів. Вони розповіли учням, що саме для них є бібліотека, як змінилось їхнє життя після знайомства з нею та про можливості сучасної бібліотеки.

3 Жовтня 2014
Центральна бібліотека
До 25-річниці Народного Руху України

«Сини України! Згадайте минуле, згадайте славетних гетьманів діла», - такими словами звернулася ведуча уроку історії «Не забуваймо незабутнє» до учнів 11 класу ЗОШ №1.

Змістовну доповідь з історії та сьогодення державотворення зробив гість заходу український громадсько-політичний діяч, науковець, дипломат, професор, співавтор з Левком Лук’яненком «Акту проголошення Незалежності України», один із засновників Народного Руху України та Перший голова його Чернівецької крайової організації, автор книги «Не мовчіть і вас почують» Леонтій Іванович Сандуляк. Учні отримали базові знання з громадянського суспільства, які допоможуть їм орієнтуватися в подіях політичного та економічного життя України.

24 Вересня 2014
Центральна бібліотека
Літературно-художній вернісаж

Рідна земля – це казковий світ, дитинства й юності, це невичерпне джерело, що все життя живить душу людини добром і світлом, куди б не завели її життєві шляхи.

Традиційно кожного року щедрої осінньої пори наше рідне місто відзначає свій день народження. Разом з рідним містом святкує і дитяча міська бібліотека.

18 вересня працівники бібліотеки разом зі своїми читачами підготували літературно-художній вернісаж «Краю мій волошковий, краю мій незрівнянний, ми тебе збережемо для нащадків своїх». Цього дня відвідувачі бібліотеки, мали змогу більш детальніше познайомитися з історією рідного міста, з творами місцевих письменників та поетів, помилуватися пейзажами рідного міста, які майстерно відтворили вихованці Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка».

18 Вересня 2014
Дитяча бібліотека
Гордий тим, що ти є, місто моє - Бориспіль

До Дня міста 17 вересня в міській центральній бібліотеці в рамках клубу «Ніжність» пройшов літературно-музичний вечір «Гордий тим, що ти є, місто моє - Бориспіль».

Присутні з цікавістю переглянули відеофільм «Бориспіль – місто, в якому варто жити». Ведуча, непереверншена Світлана Дідух-Романенко, пригощала власними поезіями. Видатний поет, номінант на премію України імені Тараса Шевченка Микола Боровко читав свої вірші, присвячені Борисполю.

Зачарувала співом Дана Григор’єва, викладач дитячої музичної школи, учениця Євгенії Мірошніченко. В її виконанні прозвучали класичні твори та українські народні пісні.

Молодіжну пісню представила відома бориспільська теле-радіоведуча Тетяна Підгурська.

17 Вересня 2014
Центральна бібліотека