Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Вас Масляна чекає в гості

Останній тиждень перед Великим (Великоднім) постом в Україні називають Масляною.Масляна розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів.

16 лютого Масляна завітала і до дитячої міської бібліотеки. Цього дня тут розгорнулося справжнє народознавче дійство - свято "Масляна чекає в гості". Захід розпочався виступом господині свята Данчук Л.І. Вона розповіла дітям про традиції святкування Масляної нашими дідами та прадідами в кожен день тижня, адже ці дійства справді цікаві та загадкові. Повеселилися на славу!

Свято супроводжувалося різноманітними конкурсами та розвагами, чаюванням біля самовару. Колоритною гостею народного дійства, звичайно ж, була Марена (опудало Масляної).

Наприкінці, як годиться добрій господині, Людмила Іванівна пригостила учасників дійства гарячими смачними млинцями, які сама приготувала для свята.

Більш детальніше про святкування весняних свят діти могли дізнатися з книг книжкової виставки "Свята українського народу".

16 Лютого 2015
Дитяча бібліотека
Талантів сяюче сузір’я

Поезія... Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність. Поезія здатна знаходити відгук у душах інших, хвилювати або стискати кулаки, готуючись до бою. Звісно, кожен сприймає її по-своєму, бо ми й самі всі різні.

«Талантів сяюче сузір’я» - під такою назвою 11 лютого пройшов Вечір поезії в центральній бібліотеці міста присвячений 1000- літтю з нагоди першої писемної згадки про місто Бориспіль.

В затишній залі зібрались талановита молодь, досвідчені письменники та пошановувачі мистецтва слова. Свої поезії з радістю дарували Микола Боровко, Володимир Литвин, Наталія Можайкіна, Світлана Тимченко, Галина Писанка, Ольга Кацан, Федір Шилофост.

11 Лютого 2015
Центральна бібліотека
Відкриття виставки робіт образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва

У гостинній залі міської центральної бібліотеки 10 лютого відбулось відкриття виставки робіт образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва вихованців Зразкового художнього колективу студії образотворчої діяльності «Райдуга» керівник Грущак С.В. «Ми творчістю славимо тебе, Україно» присвячену 1000-річчю з нагоди першої літописної згадки про місто Бориспіль.

З теплими словами вітань звернулись до присутніх на заході дітей та батьків директор Бориспільської МЦБС Кручиніна Ж.Б., директор БДЮТ Тименко Н.І., методист міського методичного кабінету Радкович Т.М.

Вихованці БДЮТ читали вірші та співали пісень.

10 Лютого 2015
Центральна бібліотека
Творча майстерня

Щочетверга о 15.00 у міській центральній бібліотеці вже стало традицією зустрічатись творчим особистостям. Бібліотека гостинно відкриває двері для творчих людей, хто готовий прикрашати цей світ, хто готовий дарувати радість людям, пізнавати нові грані мистецтва, розвиватись і віддавати тепло своєї душі людям.

Вже неодноразово свої майстер-класи проводили лялькарки Олена Кравчун, Лариса Цілик та Людмила Астаф’єва, майстриня вітражного розпису Катерина Поляруш, художниця Майя Удоденко.

Тож запрошуємо всіх бажаючих кому є що показати і нового навчитись.

5 Лютого 2015
Центральна бібліотека
Голосні читання присвячені Леоніду Васильовичу Фастовцю

4 лютого 2015 року в читальному залі для користувачів міської бібліотеки відбулися голосні читання, присвячені місцевому поету - учаснику Великої Вітчизняної війни Леоніду Васильовичу Фастовцю(1924 - 2012р.р.).

Слухачі дізналися про життєвий та творчий шлях Леоніда Васильовича. В творчому доробку поета тільки за останні 8 років 5 поетично-прозових збірок: ”…І вічний спомин”, “З криниці пам’яті”, “Життя шляхи тернисті”, “І бій, і біль, і невмирущий спомин”, “Під небом блакитним Борисполя – града”, де він розповідає про родину, друзів та бойових побратимів.

Автор свято беріг в душі мамині заповіти і їй, найдорожчій , присвятив рядки, переповнені синівською любов’ю.

4 Лютого 2015
Центральна бібліотека