Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери
Україна – єдина країна

Дзвоник закликав до центральної міської бібліотеки учнів 10 класу ЗОШ №1 на незвичайний урок. Тему уроку «Україна – єдина країна» розкрили учням воїни – інтернаціоналісти: Шараєвський Василь Степанович – підполковник запасу парашутно–десантних військ спецназу, командир роти, Голова Бориспільської районної організації ветеранів Афганістану воїнів – інтернаціоналістів, Лєхан Володимир Тимофійович - Голова Бориспільської районної організації Партії ветеранів Афганістану та Світлана Олексіївна Тимченко – громадський діяч, волонтер, письменниця.

2 Вересня 2014
Центральна бібліотека
Бібліотека – територія добра

В Борисполі (Київська обл.) з’являються все нові гості зі східних областей. В такий нелегкий для нашої країни час Бориспільщина і Бориспіль надали тимчасовий притулок родинам зі сходу, які потрапили в біду. Міська центральна бібліотека гостинно відчинила свої двері для нових відвідувачів.

Одні приходять до бібліотеки за книгами, переглянути пресу. Інші - скористуватись онлайн-сервісами. Ось цікавий приклад співпраці бібліотеки з біженцями. Майже місяць до нас ходить бабуся з онуком-підлітком, які вимушені були через бойові дії покинути рідний Донецьк. За допомогою скайп-зв’язку хлопчик спілкується з матусею, яка нині знаходиться в одній з країн дальнього зарубіжжя. Хтось має потребу поспілкуватись, поділитись наболілим. Інколи – просто випити чашку чаю, якою гостинно пригощають бібліотекарі.

28 Серпня 2014
Центральна бібліотека
Зустріч з виборцями народного депутата України Сергія Міщенка

6 серпня 2014року в міській центральній бібліотеці відбулась зустріч з виборцями народного депутата України Сергія Міщенка. На зустріч прийшли громадяни зі своїми питаннями. Депутат прийняв кожного і пообіцяв посприяти у позитивному вирішенні наболілих проблем. Особливої уваги потребував розгляд питання участі бориспільчан в АТО (масовий призов чоловіків міста та району). Сергій Григорович порадив звертатись за допомогою до громадської приймальні за телефоном: (067)913-02-39

7 Серпня 2014
Центральна бібліотека
ДИТИНСТВО – ТЕРИТОРІЯ БЕЗПЕКИ

Сьогодні, як ніколи, першочерговим пріоритетом кожного громадянина України є усвідомлення сили свого впливу на формування майбутнього України - суспільства з розвиненими економічними, політичними, духовними та іншими відносинами і зв'язками, яке взаємодіє з державою та функціонує на засадах демократії і права.

Цього можливо досягнути лише шляхом підвищення обізнаності громадян своїх прав та обов’язків. Адже люди, які усвідомили особисту відповідальність і персональний збиток від корупційних схем охочіше і ефективніше зможуть скористатися своїм правами громадянського контролю та допомогти, у першу чергу, собі, а також державі у подоланні корупції як соціально-політичного явища.

25 Липня 2014
Центральна бібліотека
Дискусійний стіл

17 червня в міській центральній бібліотеці відбувся Дискусійний стіл з питань обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади. Відкрила засідання директор міської бібліотеки Ж.Кручиніна. З презентацією виступила та вела засідання начальник ВІДІЗГ Т.Петруша. Конструктивні пропозиції були внесені професором, дипломатом Л.Сандуляком, депутатом міської ради Я.Годунком, директором коледжу при МАУП М.Боровком, головою міської спілки ветеранів А.Пасічним. Активно взяли участь в обговоренні всі присутні.

17 Червня 2014
Центральна бібліотека