Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Заключний кінопоказ у рамках DOCUDAYS UA

13 грудня 2017 у центральній бібліотеці відбувся заключний кінопоказ в рамках фестивалю DOCUDAYS UA На початку заходу співорганізатор кінопоказів в бібліотеці, голова Правозахисного Центру громадських досліджень Денис Денисенко розповів про роботу своєї організації, про різноманітні права людини, про те, як їх організація збирає свідчення людей про порушення прав на окупованих територіях і передає їх в міжнародний суд. Ніщо не залишиться безкарним у цьому, на перший погляд, несправедливому світі.

«Щоденник» (від української режисерки Олександри Чупріної), цікавий фільм, був підібраний для запрошених школярів ЗОШ № 1. Герой фільму київський школяр, Денис, йому - 14. Він отримує двійки, грає в комп'ютерні ігри і шукає себе. “Щоденник - твоє обличчя”, - кажуть йому у школі. У відповідь він створює альтернативний відеощоденник, де відверто розмірковує про те, що дійсно турбує його. Протягом кількох місяців на камеру записує свої рефлексії. Фільм піднімає такі важливі питання, що таке дорослість, і в якому віці вона проявляється, нагадує про те, що у будь-якому віці нам потрібна підтримка. 14-річні школярі, герої фільму, проходять випробування коханням, щоденним моральним вибором, проявленням своєї індивідуальності, спокусами ком’ютерними реальностями, втратою від раку улюбленої вчительки. Головний герой «Щоденника» мудро і гідно проходить всі ці перевірки дорослістю, навіть сам активно розпочинає роботу по благоустрою закинутої будівлі, його життєва позиція активна, попри все.

Кінопоказ закінчився жвавим обговоренням проблематики фільму і небайдужості особистості, її ролі в суспільстві. Працівники бібліотеки радять подивитись цей фільм всім дорослим, щоб краще пізнати свою дитину.