Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

З Україною в серці гарячім...

12 лютого 2020 в Бориспільській центральній бібліотеці відбувся поетичний вечір Михайла Боярка, на якому було представлено його книги «З Україною в серці гарячім...». Поет-пісняр презентує свою творчість на заходах в бібліотеці. На написання поезій його надихають сучасники, героіка історичних подій в Україні, природа, музика, живопис. У його доробку ліричні пісні про кохання; серед громадянської лірики - вірш про Майдан «Журавлі», «Пісня про Крути», Гімн «Марш єдності України». Останнім часом Михайло Миколайович створює пісні на вірші сучасних поетів - Ніни Габінської, Миколи Федорова, Світлани Дідух-Романенко.

Активна громадянська позиція продиктована непростою долею поета, адже народився він в ГУЛАГу на засланні. Коли Михайлу виповнилось 3 роки, родина повернулась в Україну, в Запорізький край, потім були Донбас, навчання в Москві, завжди російське оточення… Усвідомлення себе українцем з козацьким корінням прийшло з проголошенням Незалежності України. Усією своєю творчістю і життям поет пропагує українську мову, він закликає всіх говорити, писати і співати українською.

Привітати Михайла Миколайовича прийшли письменники, друзі, рідні та шанувальники рідної мови й поетичного слова, які із задоволенням послухали пісні у виконанні маестро. Всі виступаючі ділились неабиякою повагою до нього. Прозвучало багато добрих слів на адресу поета.

Ще один із талантів Михайла Миколайовича - це його неповторні вироби з дерева, фото яких були продемонстровані на вечорі. Усім охочим автор подарував свою нову книгу з підписом.