Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Виставка фотопортретів «20 чоловіків»

15 червня у Центральній бібліотеці міста відкрилася виставка фотопортретів «20 чоловіків». Авторами світлин є вихованці фотогуртка «Світанок», що діє при БДЮТ «Дивоцвіт». Очолює гурток молодий, талановитий і креативний Сергій Кручинін, якого часто можна зустріти вулицями міста з фотоапаратом в руках. Переймаючи лише найкраще від свого наставника, команда юних фотографів працювала над виставкою близько двох місяців, хоча знімати було й нелегко.

Відомі у місті особистості не завжди мали змогу "викроїти" час для зйомки, та й внутрішні переконання у нефотогінічності стояли на заваді. Вже відомі нам 20 чоловіків по-новому відкриваються на світлинах, не приховуючи внутрішній світ, що таїться у жестах і поглядах: це радість і сум, знайоме і особисте

На виставці «20 чоловіків» представлено роботи 9 юних авторів, які переконують, що фотопортрет немає ніяких стандартів. Це Анастасія Волковська, Назар Гераскін, Катерина Горбач, Лілія Дорошок, Ярослава Кавецька, Валерія Наумович, Олександр Погребняк, Анна Татарченко та Анна Шабан.

У підготовці виставки допомагали Анастасія Гладка, Марія Гладка, Поліна Кислуха, Марія Дегтяренко, Анастасія Бєлова, Вікторія Білецька, Катерина Березанець та Поліна Наумовська. Випускниця гуртка "Світанок" при БДЮТ "Дивоцвіт"

Фото і текст - спеціальний кореспондент «Трудова слава» Віка Білецька