Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Вшановували великого Кобзаря

10 березня 2020 в Бориспільській центральній бібліотеці вшановували великого Кобзаря. На Шевченкову світлицю до бібліотеки з Переяслава завітала Римма Товкайло, педагог, режисер, майстер художнього читання, популяризатор української літератури, автор книги спогадів бійців АТО «Простір прихованого.

Нотатки з військового шпиталю», волонтер. Римма Іванівна поділилася своїм баченням місії Шевченка для України. Вважає, що він повертав українцям рідну заборонену тоді українську мову і культуру через свою творчість. Його поезії -- вічне джерело українського Духу. Зі своєю м'якою і тонкою манерою виконавиця зачитала поезії Шевченка. Особливу увагу звернула на переяславський період у творчості Кобзаря та поезії написані в той час. Пані Римма ознайомила учасників зустрічі, серед яких були військовослужбовці Міжнародного багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України, з виданням «Три літа», складеним і власноруч записаним Тарасом Григоровичем. А майстерно про декламована поема «Єретик» нікого не залишила байдужим.

На вечорі згадали і книгу Римми Іванівни про війну та військовослужбовців «Простір прихованого. Нотатки з військового шпиталю».

До вечора по вшануванню Кобзаря працівниками бібліотеки оформлена книжкова виставка, на якій представлена література про життєвий і творчий шлях Тараса Шевченка.

Директор бібліотеки Жанна Кручиніна побажала гвардійцям стати справжніми чоловіками та провела екскурсію залами Бориспільської центральної бібліотеки.