Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Відлуння душі

13 вересня 2017 в міській бібліотеці ділились благодаттю і радістю - власну персональну виставку вишиваних ікон "Відлуння душі" представила Світлана Гасіч . Захід приурочено до Дня міста Бориспіль.

Творче подружжя Світлани і Володимира Гасіч влаштували справжнє свято духовності, свято творчої праці, свято єднання. Присутні отримали Боже благословіння від настоятеля Борисо-Глібського храму (на території лікарні) протоієрея Димитрія.

Затамувавши подих, слухали чарівний спів заслуженої артистки України Олени Шиналь, яка виконала пісню «Якби я вміла вишивать». Власні ліричні поезії подарувала Світлані і всім присутнім Ніна Габінська, учасниця літературного клубу «Слово», який діє при бібліотеці.

Світлана Гасіч отримала Подяку від Управління культури, молоді та спорту і альманах «Бориспільський край» в подарунок на згадку про першу персональну виставку в Борисполі.

Бібліотекар Людмила Базікалова, ведуча зустрічі, проникливо прочитала поезії Ліни Костенко. Захід було оформлено з використанням музичних записів творів Шуберта, пісень про Богородицю, які підібрала методист Олена Костюкова.

Серед гостей презентації були майстри, художники, поети, співаки і читачі бібліотеки – шанувальники слова і творчості.

Дякую Долі, що є Люди, які вміють розділити успіх іншого і порадіти за нього! Я люблю вас!

Запрошуємо всіх, хто цікавиться мистецтвом та прагне духовного розвитку, переглянути унікальну виставку Світлани Гасіч «Відлуння серця», на якій представлені переважно вишивані ікони.

Виставка експонуватиметься до середини жовтня і працює за розкладом бібліотеки.

Чекаємо на Вас!

Фото: Тетяна Підгурська