Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Вічне таїнство любові

14 лютого 2019 до дня всіх закоханих у центральній бібліотеці відбулось Поетичне рандеву "Вічне таїнство любові". Талановиті бориспільські поети, чутливі творчі натури, довели своїми вівршами, що "кохання та поезія ходять поруч". Прозвучала першокласна "чоловіча лірика" від Володимира Литвина, Миколи Федорова та Миколи Боровка. Поет-пісняр Михайло Боярко повідав свою історію знайомства з коханою дружиною і виконав пісню, навіяну цими подіями.

Чарівна Ганна Голуб прочитала свої вірші та виконала українські пісні про кохання і довела власним досвідом, що у будь-якому віці можна знайти своє кохання, її коханий вручив їй квіти. Не міг вечір обійтись і без яскравої Світлани Дідух-Романенки; лише 2 вірші прочитала, але як завжди артистично і красиво. Ніна Габінська вразила зрілістю і глибиною своїх віршів, а поезії Катерини Поляруш зачіпають своєю дівочою легкістю і життєвими філософськими сенсами.

Журналіст Наталія Можайкіна поділилась своїми живописними поезіями, один з віршів вона присвятила своїй улюбленій батьківщині – Кримській землі. А Федір Шиловост "додав перцю"своїми життєвими жартівливими віршами.

Усі поезі, що прозвучали на вечорі, продемонстрували якою різною може бути любов, як і їх автори. Тож вечір наповнив всіх присутніх хорошими почуттями і любов "пішла" далі у світ.

До вечора поезії було оформлено книжково-ілюстративну виставку «Кохання – вічна загадка життя», де представлені поетичні збірки любовної лірики українських авторів.