Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

В країні права

8 грудня 2017 в центральній бібліотеці відбулась виховна година «В країні права» в рамках Всеукраїнського тижня права, на яку були запрошені учні ЗОШ №1.

На початку заходу виступив отець Ігор Шабан, доктор богослов’я, настоятель бориспільського храму святих Володимира та Ольги Української греко-католицької церкви. Він нагадав дітям, що окрім правового закону, є ще духовний закон всередині нас і церковні заповіді, які допомагають людям жити у мирі із мирськими законами.

Модератор показу XIV Міжнародного Мандрівного фестивалю Денис Денисенко, голова Правозахисного центру громадських досліджень, нагадав школярам як важливо знати свої права.

Під час виховної години було продемонстровано документальну стрічку «Історія зимового саду», (Україна, 2017р., реж. Семен Мозговий). Кінострічка про долю щойно звільненої працівниці павільйону квітникарства на ВДНГ з 45-річним стажем роботи. Фільм показує переживання жінки, для якої сад став життям — вона хвилюється, що рослини не виживуть без неї, що їх потрібно поступово «передати» іншим, про культуру спадкоємності поколінь.

Зустріч традиційно закінчилась розмовою з дітьми про небайдужість, яка проявляється в життєвих побутових дрібницях. Культура починається з дрібниць.