Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Управління стресом у критичних ситуаціях

16 жовтня 2019 р. в центральній бібліотеці за ініціативи ГО «Зелена лампа» спільно з БФ «Карітас- Київ» відбувся тренінг на тему "Управління стресом у критичних ситуаціях", який провів Роберт Майкл Гікс, полковник ВПС США у відставці,капелан, доктор психологічних наук. З 1996 р. він кілька разів відвідав Україну, а після подій на Майдані - щороку.

Роберт Гікс поділився своїми знаннями з громадськими активістами, психологами, бібліотекарями, соціальними працівниками освітніх закладів міста. Прозвучало чітке визначення поняття "криза, травма, національна травма". Тематичні слайди з екрану та доступна лекція наблизили всіх до розуміння, як будь-яка криза змінює людину, її світогляд, погляди на життя, стає випробовуванням віри. Важливо було почути те, як людина здатна допомогти іншій людині в подоланні кризи в житті своєю присутністю, увагою, готовністю вислухати, молитвою.

З вітальним словом до гостей та присутніх слухачів звернулась заступник Бориспільському міського голови Людмила Пасенко. На згадку про зустріч вона подарувала Роберту Гіксу Фотоальбом «Бориспіль».

Кожен присутній отримав Сертифікат про проходження тренінгу, а бібліотека отримала в подарунок літературу і авторську книгу Роберта Гікса з автографом.