Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

У цвіті калини - краса України

12 лютого 2021 в Бориспільській Міській Бібліотеці відбулась презентація поетичної збірки Валентини Купрієнко «У цвіті калини -- краса України». Розділити радість народження нової книги та привітати Валентину Анатоліївну завітали її друзі та рідні. Серед учасників заходу були депутат Бориспільської міської ради Євген Грона, директор Бориспільського державного історичного музею Наталка Йова, начальник соціальної служби Любов Даниленко, чорнобильці-ліквідатори, ветерани Афгану.

Книга вийшла під редакцією Володимира Литвина, члена Національної спілки письменників України. Він красномовно означив особливості таланту поетеси та наголосив, що основною поетичною формою віршів збірки є рондель.

Володимир Литвин, бібліотекарі Людмила Базікалова, Оленка Шкребтієнко та внучечка Діаночка прочитали вподобані поезії.

Жанна Кручиніна, директор бібліотеки, наголосила на особливих рисах Валентини Анатоліївна, яка встигає все -- і писати поезії, і вишивати ікони і мати активну життєву позицію, яка відзначена чисельними нагородами і грамотами.

Валентина Купрієнко проживає на Бориспільщині після Чорнобильської трагедії, тоді їй довелося покинути рідні місця, посади і почати нове життя зі своєю сім'єю на Бориспільській землі, де вона зустріла своїх друзів і однодумців. Валентина Анатоліївна займається благодійністю, вона волонтер і завжди готова прийти на допомогу тим, хто цього потребує.

У своєму виступі Валентина Василівна розповіла про нову збірку, почитала вірші, розкрила велику роль родини і друзів у своєму житті та творчості. Авторка подарувала кожному учаснику літературної зустрічі свою книгу з автографом.

Окрім поезії пані Валентина захоплюється вишивкою бісером. На заході присутні переглянули вишиті нею ікони. Музичною окрасою вечора став виступ Сергія Куроєдова, акомпаніатора Бориспільської Дитячої Музичної школи. У його виконанні прозвучали популярні музичні твори українських та європейських композиторів.