Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

У полудня – негаласлива зрілість

11 жовтня 2018 у бориспільській центральній бібілотеці відбувся творчий вечір бориспільського поета, краєзнавця, педагога, редактора Володимира Литвина «У полудня – негаласлива зрілість». Привітати ювіляра прийшли чимало друзів, письменників, бібліотечних працівників, педагогів, читачів бібліотеки. Головний спеціаліст управління культури, молоді та спорту Юлія Крутевич передала Володимиру Миколайовичу Вітальну адресу від міського голови Анатолія Федорчука.

Микола Боровко вручив ювіляру медаль від Національної спілки письменників України. Щирі слова привітань та подяк невпинно лились від усіх, хто прийшов привітати Володимира Миколайовича. З красивою змістовною промовою про вклад Володимира Литвина в краєзнавчий літературно-науковий процес Бориспільщини виступила радник голови Бориспільської райдержадміністрації Ольга Малишевська.

Світлана Дідух-Романенко зазначила про талант Володимира Миколайовича бачити та розкривати в людях поетичний талант. Адже з його легкої руки і завдяки його старанням вірші та проза багатьох бориспільських авторів змогла бути виданою, стати відомою та прочитаною громадою.

Від бориспільської дитячої музичної школи (директор Надія Ганудельова) з музичним вітанням виступили учні Святослав Жарий та Іраклій Левіцький. Сузір’я авторів та колег, серед яких - Лариса Громадська, Марія Фоміна, Людмила Новосад, Ніна Габінська, Лариса Власенко, Людмила Тоцька - висловлювали подяку та свої побажання ювіляру, ділились з присутніми своєю творчістю. В інформаційно-довідковому центрі було розгорнуто книжкову виставку виставку, на якій представлені видання, виходу яких сприяв укладач, редактор Володимир Литвин.

Море квітів, сад поезій-присвят ювіляру, безліч посмішок, теплих щирих привітань, та побажань подальших успіхів, дружнє спілкування, радість зустрічі з однодумцями… Ось неповний перелік того, що отримали присутні на творчому вечорі Володимира Миколайовича Литвина яскравої теплої жовтневої днини.