Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

У кожній думці Кобзаря живе могутня Україна

6 березня 2018 у центральній бібліотеці відбувся поетичний калейдоскоп «У кожній думці Кобзаря живе могутня Україна», приурочений до відзначення шевченкових днів. Учасниками заходу стали гвардійці, які проходять службу в Міжнародному багатопрофільному центрі підготовки підрозділів Національної гвардії України, що розташований в селі Старе Бориспільського району, та учні 7-го і 8-го класів Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива». Як завжди організатори заходу та біблотекарі обширно охопили постать Кобзаря - подробиці біографії, прозвучали пісні на слова Шевченка, його поезії. До заходу була оформлена книжкова презентація «У кожній думці Кобзаря живе могутня Україна». Бориспільський краєзнавець Андрій Степанович Зиль, укладач книги про Павла Чубинського, розповів маловідомі факти про Шевченка та наголосив на важливості пам'яті про Кобзаря, батька української нації для українців.

Справжньою окрасою свята стала театралізована композиція по мотивам балади Т. Шевченка «Тополя» від Театру слова «Україна моя», що діє при бібліотеці, під «живий» музичний супровід авторських мелодій випускниці Бориспільської музичної школи, читачки бібліотеки Насті Гладкої. Цього разу Театр слова виступив у складі Дар’ї Авдєєвої, Наталі Гаюшкіної, Софії Пономаренко та керівника театру бібліотекаря Олени Шкребтієнко.

Глибиною прочитання уривка з поеми «Гайдамаки» вразила всіх присутніх учениця «Гімназія «Перспектива школи» Анастасія Григір. Присутні також тепло зустріли виступ молодшої учениці гімназії Валерії Мокіної з віршем Тараса Шевченка «За сонцем хмаронька пливе».

Воїни Національної гвардії взяли участь у флешмобі, присвяченому великому Кобзарю; вони прочитали свої улюблені вірші . Дякуємо і прекрасним ведучим заходу, працівникам читального залу Надії Балицькій та Людмилі Базікаловій, методисту Олені Костюковій за чудовий професійний сценарій. Вчителька «Гімназії «Перспектива» Лариса Приходько та майор Національної гвардії Віктор Воскобоєв щиро подякували працівникам бібліотеки за дивовижний шевченківський калейдоскоп та привітали весь жіночий колектив бібліотеки з наступаючим святом весни і жіночності.