Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Творимо добро на землі

19 березня 2019 в бориспільській міській бібліотеці відбувся мистецький захід «Творимо добро на землі». В ошатній залі зібралися рідні, майстри, художники, письменники, читачі бібліотеки, щоб вшанувати Білокінь Валентину Василівну, людину праці, людину, яка все життя живе поруч з нами, яку всі ми добре знаємо, кожен день маємо можливість спілкуватись з нею. Це талановита, творча, закохана у рідний Бориспіль, в Україну та творчість майстриня, яка святкує 25- річний ювілей творчої діяльності. Творча діяльність Валентини Василівни була неодноразово пошанована керівництвом міста та області. І ця зустріч не стала виключенням. Начальник Управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради висловила ювілярці Подяку і вручила їй квіти ти сувенірну кружку з логотипом міста Бориспіль.

З музичним вітанням виступили учні Бориспільської дитячої музичної школи класу педагога Тищенко Надії - Татарчук Олександра та Осьмушко Уляна. В їхньому виконанні прозвучала музика українських композиторів.

Валентина Василівна розповіла про те, чим насправді для неї є творчість. Творчість - це справжній акт любові. Творчість -– вроджена риса характеру, якій не можна навчитися.Творчість – це подвиг. Це своїм життям постійно підтверджує наша Валентина Василівна. Майстриня стверджує: щоб створити щось видатне, потрібно щодня докладати максимум зусиль, постійно розвиватися і працювати над собою. Валентина Білокінь представила виставку своїх робіт – тут і українська хата з лелеками на даху, і щаслива родина з діточками, обереги, квіти, український тин і Берегиня роду, українського народу, України.

А ще наша майстриня, як справжня українська господиня, пригощала гостей домашніми наїдками – смачним компотом, корисним чаєм та пирогами з усілякими начинками.

Гості, колеги по творчості спілкувались, дарували вірші, гарні побажання. Поет Михайло Боярко заспівав своїх пісень.

Кажуть, творцем може стати кожен. Кожній людині під силу внести в світ щось нове, надзвичайне, цікаве, доповнюючи його. Це так.