Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Творча майстерня

«Творча майстерня» - клуб, що діє при центральній бібліотеці вже четвертий рік. Організували його ті, хто своєю мистецькою працею прикрашає наш світ та свій побут. Його учасниці виготовляють прикраси для одягу, іграшки, модні аксесуари і безліч красивих речей, передаючи їм тепло своїх рук і сердець. Свої вироби майстрині здебільшого дарують рідним і друзям.

На засідання клубу збираються представники різних вікових категорій та професій, які мешкають в місті і районі. Тут завжди можна розраховувати на корисні поради, практичну допомогу та розуміння. Це все відбувається завдяки невтомній праці і педагогічним здібностям Людмили Астаф’євої, яка очолила «Творчу майстерню». Це людина, яка любить творчість і людей.

Цього літа до діяльності клубу приєдналась Оксана, яка завітала до рідних на гостину з французького міста Марсель. Так склалось, що вона проживає далеко від своїх рідних, але намагається зустрічатись з ними. Їй сподобалось в нашій бібліотеці, Оксана зацікавилась плетінням з бісеру. Людмила Леонідівна надала друковані схеми із журналів по рукоділлю для виготовлення виробів та розкрила деякі секрети майстерності. Приємно, що Оксанка планує втілити досвід роботи «Творчої майстерні» і в Марселі. Сподіваємось, що вона знайде можливість зібрати охочих творити красу власними руками.

30 серпня 2017 учасниці клубу "Творча майстерня" привітали Астаф'єву Людмилу Леонідівну з днем народження. Прозвучали щиросердечні побажання здоров'я, добра, радості, творчого довголіття та слова вдячності за майже чотирьохрічну роботу з керівництва на волонтерських засадах "Творчою майстернею", майстернею добра, творчості, підтримки і і дружби!

Нехай цвітуть під небом синьооким
Ще довго-довго дні й літа,
А тиха радість, чиста і висока,
Щоденно хай до вашої оселі заверта!
Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті,
Любові, доброти і щастя повен дім,
Нехай у серці розкошує літо
І соняхом квітує золотим.