Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Територія правознавця

19 лютого 2019 в міській бібліотеці проведено Годину правової довідки «Територія правознавця». Зовсім небагато часу лишилось до 31 березня, дня проведення виборів прeзидeнта. Багато питань, особливо у людей, які пeрeїхали в Бориспіль зі сходу України та Криму (ВПО), виникає щодо можливості реалізувати своє волевиявлення і проголосувати за одного з кандидатів.

Саме цю тему розкрила під час зустрічі з колективом та користувачами міської бібліотеки юрист Бориспільського бюро правової допомоги Вікторія Лук’яненко. Це не перший візит юриста до бібліотеки, вже налагоджена співпраця з метою правової освіти громадян. Вікторія Сергіївна брала участь у зустрічах з молоддю, ВПО, з особами пенсійного віку, які були організовані в міській бібліотеці.

Учасники зустрічі отримали вичерпну інформацію щодо участі громадян у виборах, дізнались про нюанси, які трапляються та як їх уникнути, як завчасно потурбуватись аби 31 березня 2019 успішно виконати свій громадянський обов'язок - проголосувати.

А для бібліотечних працівників зустріч корисна тим, що тепер вони зможуть надати відвідувачам бібліотеки фахову консультацію з даного питання.