Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Талант і доля

11.01.2019 року користувачі читального залу Бориспільської центральної бібліотеки поринули в справжню віртуальну подорож « Талант і доля», присвячену 110 річниці з дня народження Марії Приймаченко.

Роблю сонячні квіти тому, що людей люблю,
На радість, на щастя людям, щоб всі народи
Один одного любили, щоб жили вони,
Як квіти по всій Землі…
М. Приймаченко

Провідний бібліотекар Людмила Базікалова та бібліотекар Надія Балицька ознайомили присутніх з біографією та творчістю народної художниці України, лауреата Державної премії України ім. Т. Г. Шевченка Марії Приймаченко. Присутні переконалися в тому, що творчість великої української художниці є незбагненним і прекрасним явищем. ЇЇ картини- це справжні витвори мистецтва, фантастичні звірі на яких сприймаються живими, а квіткові композиції нагадують стінопис. За цими роботами стоїть велика багатовікова культура народу.

Прозвучали вірші Надії Красоткіної та односельців Марії Приймаченко, присвячені її дивовижним картинам.

Була представлена розкладка літератури про Марію Приймаченко та відео-презентація картин художниці, які відомі не тільки в Україні, а й у багатьох інших країнах світу, за які вона отримала золоту медаль на всесвітній виставці у Парижі.

Творчість Марії Оксентіївни продовжує і надалі надихати людей на творчість, на радість, на світлі почуття, адже в свої картини художниця вкладала частинку душі та серця.