Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Світ краси і любові

13 листопада 2019 в центральній бібліотеці відбулась презентація об’єднаної виставки декоративно-прикладного мистецтва «Світ краси і любові». Це вироби з дерева Михайла Боярка та вишиті картини Наталії Коваль. На захід завітали учні 9 класу ЗОШ 1, майстри, друзі, рідні.

Ведучі заходу - бібліотекарі Марина Котвицька та Олена Шкребтієнко - нагадали присутнім про походження декоративно-прикладного мистецтва, вічний потяг людини до краси, що виражався в оздобленні предметів побуту.

Михайло Боярко розповів про свою улюблену роботу з деревиною, читав власні поезії та виконував пісні під гітару.

Наталія Василівна Коваль повідала, що родом з мальовничої Житомирщини; вишивати навчалась з дитинства від бабуси, розповіла як у вишиванні знаходить розраду від буднів.

До заходу було оформлено тематичну книжкову виставку з фондів бібліотеки «Мистецтво - світ краси», на якій було представлено літературу з декоративно- прикладного та ужиткового мистецтва.

Учасники заходу мали чудову нагоду поспілкуватись, долучитися до світу прекрасного, створеного золотими руками наших земляків.

Сподіваємось, що подібні презентації надихнуть молодь на створення своїх шедеврів, а тих, хто тримає свій талант в секреті, відважиться на організацію мистецької виставки. Щоб ширилась слава про таланти України і заохочувала молодь наслідувати приклад старших поколінь!