Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Сусідська варта

5 лютого в міській бібліотеці проведено засідання бориспільців -активістів громадського руху «Сусідська варта». Відповідальний представник поліції Іван Рудь відповів на питання присутніх учасників проекту та розкрив деякі аспекти діяльності патрульної поліції. Він нагадав, що метою співпраці є залучення мешканців міста до пильнування правопорядку в місті та біля власних будинків зокрема. На зустрічі йшлося про співпрацю поліції з громадою міста та міською владою. Були озвучені позитивні приклади співпраці.

З минулого року Бориспільська МЦБС бере участь у проекті програми ПОЛіС «Поліція і спільнота», яку впроваджує та координує Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Міністерством Внутрішніх Справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США.

Метою програми ПОЛіС є налагодження співпраці між громадою та поліцією заради безпеки та розвитку міст.

Програма ПОЛіС проводиться у 14 містах України – Бориспіль, Житомир, Запоріжжя, Кременчук, Кривий Ріг, Луцьк, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Хмельницький, Херсон, Черкаси, Чернівці. Проект виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Міністерством Внутрішніх Справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США.

Складовою проекту «Поліція і спільнота» є «Сусідська варта» — проект, спрямований на підвищення рівня безпеки мешканців багатоквартирних будинків та приватного сектору за рахунок активної участі громадян в охороні громадського порядку на території проживання та безпосередньої чіткої взаємодії з дільничним офіцером поліції.