Бориспільська Публічна бібліотека імені В‘ячеслава Чорновола

Календар подій
Партнери

Спілка слов'янських письменників України в Борисполі.

16 липня 2021 в Бориспільській центральній бібліотеці відбулось Поетичне рандеву - зустріч поетів і поціновувачів віршованого слова.

Приводом зустрічі стало прийняття трьох бориспільських поетів - Миколи Боровка, Володимира Литвина, Миколи Федорова - до Спілки слов'янських письменників України.

Голова Спілки Володимир Барна (Тернопіль) вручив поетам членські квитки та привітав їх з вступом до спілки. Спілка слов'янських письменників України - це крайова організація, яка має свої представництва по всій Україні і по всьому світу. Відтепер вона діє і в Борисполі. Володимир Барна назвав спілки поетів "духовними осередками", яким немає меж. Він подарував 3 збірки своїх поезій нашій бібліотеці і назвав це «склав свій творчий звіт».

Присутні автори почитали поезії та пообіцяли творити й надалі.

Микола Боровко наголосив, що поезії - це завжди молитва, а ронделі - «поєднання молитви з піснею».

Бібліотечні працівники оформили до події книжкову виставку, на якій представили поезії бориспільських авторів та почитали їхні поетичні твори.

На захід завітали місцеві поети - Світлана Дідух-Романенко, Микола Боярко, Ольга Волошин, які привітали поетів та зачитали свої вірші.