Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

«Славним синам Вітчизни»

10 грудня 2017 року в розташуванні 15-ї бригади військової транспортної авіації Борисполя працівниками міської центральної бібліотеки спільно з бібліотекарем в/ч Тетяною Ушенко проведено літературно-музичний вечір «Славним синам Вітчизни», присвячений Дню Збройних сил України. Бібліотеку та військову частину поєднує давня творча співпраця.

На гостину до військовослужбовців строкової служби завітали поет-пісняр Михайло Боярко та виконавець патріотичних пісень Денис Тихонов, вихованець реабілітаційної установи змішаного типу «Наш дім». Денис мріє їхати в АТО захищати Україну, він співає пісень про героїв, про дружбу, захоплюється мужніми, чесними воїнами, які знають ціну життю та силі підтримки рідних. Одним з його улюблених героїв є Джекі Чан, готовий завжди прийти на виручку товаришам. Та фізичні вади не дозволяють нашому Денису воювати: і тут на допомогу прийшов Михайло Боярко, який теж усім серцем прагне підтримати наших хлопців там, в АТО. Михайло Миколайович вирішив за зброю обрати Слово. Тож разом вони представили концертну програму з авторських пісень Михайла Боярка. В піснях та віршах поета йдеться про славних лицарів козацьких часів, про героїчні подвиги українських воїнів в зоні АТО та звучить заклик до перемоги над загарбником.

На заключення музичної програми всі присутні разом проспівали стройову пісню 15-ї бригади «Крилата бригада», яку присвятив бригаді Михайло Боярко.

Справжнім подарунком для Дениса стала зустріч з героями - АТОвцями в штабі Асоціації учасників АТО, куди його та Михайла Миколайовича запросив і відвіз старшина Микола Шеремет.

Дякуємо всім, хто долучився до проведення зустрічі "Славним синам Вітчизни".

Слава Героям!