Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Самоврядування для людeй. Посилення потенціалу місцевого самоврядування у сфері співпраці з громадськістю

13 листопада 2018 в міській бібліотеці з відбувся навчальний тренінг «Самоврядування для людeй. Посилення потенціалу місцевого самоврядування у сфері співпраці з громадськістю» на тему "Залучення громадян до прийняття суспільно важливих рішень. Шляхи налагодження діалогу між владою та громадою", який провели представники ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ»

До бібліотеки завітали представники влади та громади, серед яких депутати, громадські діячі, які разом з працівниками бібліотеки отримали цінні знання і інструменти взаємної співпраці влади та громади. Обговорювали такі набутки як електронні петиції, консультативно-дорадчі органи, контроль бюджету, абсолютна відкритість влади та особливості врахування інтересів народу. Один із девізів тренерів голосу народу: "не робіть щось без мене для мене". У цікавих інтерактивних тренінгах виводили якості необхідні владі та громаді та винайшли універсальний рецепт ефективної співпраці -- це любов, відповідальність та ініціативність.

Особливо цінним стало відчуття абсолютної співпраці, та роботи пліч-о-пліч представників влади, керуючої справами виконкому Передерей Людмили, депутата Олега Романова та представників громади. Відчуття єдності, спільної мети та співпраці заради процвітання улюбленого міста.