Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Самобутня країна Ірландія

26 лютого 2020 для відвідувачів читальної зали Бориспільської центральної бібліотеки в рамках проєкту «Бібліоглобус» бібліотекар Надія Балицька підготувала та провела «бібліомандрівку» країнами Євросоюзу – тема «Республіка Ірландія».

Відвідувачі дізналися про державний устрій, населення, економіку, мову, та релігійну приналежність цієї острівної країни. Незалежна держава Ірландія - батьківщина пінних напоїв, лепреконів і забобонів. Одним із символів Ірландії є арфа. Це єдина країна в світі, де держава символізує інструмент. Ця країна цікава в першу чергу своєю давньою історією, пам'ятників якої тут збереглося чимало. Самі ірландці дуже люблять свою країну, яка вже багато століть виступає як негласний суперник Великобританії в багатьох питаннях.

Ведуча нагадала про її місце розташування, чим переважно займається населення. Інтерес присутніх викликала інформація про традиції, культуру та спорт, притаманні ірландцям. Увазі слухачів було представлено цікаві факти про цю країну з суворими погодними умовами, яку варто відвідати.

До заходу була підготовлена тематична розкладка літератури з фонду бібліотеки. Для отримання додаткової інформації про країну Ірландія відвідувачам рекомендовані інтернет посилання, які вони із задоволенням переглянули.

http://tut-cikavo.com/krajini/yevropa/802-tsikavi-fakti-pro-irlandiyu https://moyaosvita.com.ua/rizne/80-cikavix-faktiv-pro-irlandiyu/ https://lifeisfreedom.net/ua/2016/04/ireland.html https://www.youtube.com/watch?v=gOdGotPPGYc