Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Рух єднає Україну

14 вересня 2019 в міській центральній бібліотеці проведено урочисте віче «Рух єднає Україну», приурочене 30-й річниці утворення Народного Руху України за перебудову. Захід почався виконанням Державного Гімну України учасниками зібрання в музичному супроводі Андрія Поляниці, учня Бориспільської дитячоі музичної школи. Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто загинув за Незалежність України.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Бориспільського осередку НРУ, громадський діяч, волонтер Андрій Поляниця. Цікаві факти з історії створення Народного Руху України за перебудову надав у своєму виступі Леонтій Сандуляк. Із спогадами про створення організації «Народний Рух України» на Бориспільщині, виступила Валенина Стрілько, перша очільниця міськрайонної організаціі НРУ за перебудову. Олександр Бойчук, Володимир Тименко ділились спогадами про свою участь в утвердження державності України, про нелегку боротьбу у 80-ті та 90-ті, про громадянську участь патріотів Борисполя в становленні України.

З бібліографічного огляду літератури «Народному Руху України -30 років» учасники віче отримали цікаву інформацію про книги з фондів Центральної бібліотеки