Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Різдвяні театралізовані бібліотечні колядування

Світлу новину про народження Ісуса приніс бориспільцям різдвяний вертеп у перший робочий день 9 січня 2018 від дитячого Театру слова «Україна моя», що діє при бібліотеці. Першими слухачами стали присутні на нараді міського голови у бориспільській міській раді. Запальні різдвяні колядки, Ангел, що перемагає Чорта і дівчина-звіздоноша засвідчили присутнім перемогу Світла над темрявою та народження Христа. Наступними радісними споглядачами вертепу стали управління культури, Дитяча міська бібліотека та Об'єднання архітекторів з давнім другом бібліотек Борисом Шапіро. А ще перехожі на вулиці радо і з посмішками зустрічали ряжених дівчат. Один із них постійний користувач бібліотеки, історик, працівник музею книги і друкарства України Сергій Дячук прямо на подвір’ї приєднався до співу різдвяної колядки. Всі щедро обдаровували колядників.

До речі, 7 січня цього року місцем дебюту різдвяного вертепу став пологовий будинок, де дівчата взяли участь у акції - разом з молодіжним парламентом та фіналісткою «Міс Бориспіль 2017» Тетяною Підгурською привітали колектив пологового будинку, щасливих мам та малят, народжених у ці святкові дні.

За традицією колядувати можна ще до Старого Нового року. Тож віншуйте і вітайте один одного зі святами та заходьте до міської бібліотеки за інформацією про народознавчі традиції українського народу!