Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Рідна мова моя, поетична, пісенна

8 листопада 2019 у Бориспільській центральній бібіліотеці до Дня української писемності та мови відбулось Коло спілкування «Рідна мова моя, поетична, пісенна»

Ведучі заходу бібліотекар Олена Шкребтієнко та методист Марина Котвицька нагадали присутнім про вшанування Преподобного Нестору- літописця, адже саме він вперше згадав про Бориспіль в «Літопису минулих літ».

Недаремно саме цього дня в бібліотеці було презентовано нову книгу місцевого поета Миколи Федорова "Прилетять вітрів ватаги".

На свято завітали старшокласники ЗОШ №1. Привітати поета прийшли письменники, друзі, рідні та шанувальники рідної мови й поетичного слова. Члени Національної спілки письменників Микола Боровко та Володимир Литвин у своїх виступах поділились глибокою любов"ю до української мови, цікавими фактами з історії розвитку та сучасного стану мови, дали високу оцінку поезії Миколи Федосова.

Всі виступаючі ділились неабиякою повагою до нього. Прозвучало багато добрих слів на адресу Миколи Федорова. Микола Олексійович - цікава людина і талановитий поет, завжди готовий підтримати і допомогти, минулому суддя. Його поетичне бачення світу самобутнє і незвичне. Йому однаково вдається лірична і громадянська поезія, гумор. Його поезія дихає сьогоденням, в ній звучить любов до близьких людей та до рідного краю.

Поет і редактор Володимир Литвин відмітив художницю, автора обкладинки книги Тетяну Кучмій, яка завжди влучно ілюструє книги бориспільчан.

На вечорі звучали записи пісень про мову та царювало поетичне слово. До заходу було оформлено книжково-ілюстративну виставку «Мова – духовна основа життя».

«Поезія і мова живі поки ми говоримо і думаємо ними», - підвів підсумок Микола Боровко.