Бориспільська міська централізована бібліотечна система

Календар подій
Партнери

Рандеву з поетом

21 березня 2019 року проведено чергове заняття «Університету третього віку». Підопічні міського територіального центру вивчали нову тему: «Листування за допомогою електронної пошти. Читання та видалення електронного листа», отримали письмові поради щодо правильності написання електронних листів та їх впорядкування, на практиці навчилися писати листи та листувалися між собою. Тепер у наших слухачів є власна електронна скринька.

Заняття цього дня співпало з Всесвітнім днем поезії. До цієї дати проведено «Рандеву з місцевим поетом». На зустріч – як годиться- завітали гості. Поет Михайло Миколайович Боярко читав власні поетичні твори, а працівник культури, музикант, співак Мартинюк Віталій Іванович декламував поезії Василя Симоненка, Ліни Костенко, Тараса Григоровича Шевченка. А також вірші про кохання наших місцевих поетів Петра Дениска. Володимира Литвина, Валерія Мартишка прочитали бібліотекар читального залу Людмила Базікалова та методист Марина Котвицька.

Відбувся діалог, під час якого йшлося про вплив поезії, пісні і взагалі книги на життя людини; говорили і про сучасний стан духовного розвитку молоді. Слухачі отримали велике задоволення від заходу та спілкування з поетами.